Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem wczoraj na randce z #tinder, było bardzo fajnie, nieco wypiliśmy, rozmowa się kleiła i nagle... laska wprost mi powiedziała że świetnie się ze mną gada ale nie podobam się jej z ryja więc nie chce się ruchać, ale chętnie by mnie trzymała jako znajomego (czytaj orbitera). Dość dodać że nawet nie planowałem z nią się ruchać, po prostu fajnie mi się z nią gadało i chciałem razem spędzić czas.

Dobiło mnie to totalnie. Od około 4-5 lat robię lookamaxing, chodzę na siłownię, ogarnąłem swoją cerę, sylwetkę, nauczyłem się podstawowego social skilla, ale jednego nie przeskoczę: swojej mordy, która jest po prostu przeciętna. Dzięki temu że mam prawie 2 metry wzrostu udało mi się coś poruchać w życiu, jednak przeraża mnie jak płytkie są kobiety w polsce, tutaj liczy się tylko wygląd, dynamiczność i status materialny.

We #francja jest całkiem inaczej, miałem tam fwb z bardzo ładną i dynamiczną dziewczyną która mówiła, że jara ją to jak dobrze flirtuje i jak szeroką mam wiedzę na różne tematy. Umawiałem się też z dziewczyną studiującą prawo która dorabia w modelingu, bardzo jej się podobały rozmowy na tematy historii i filozofii. U polskich odpowiedników obu tych dziewczyn nie miałbym najmniejszych szans, właśnie przez niedostatki w wyglądzie...
#przegryw #blackpill #randkujzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e51135f2a64e5a29412823
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 24
We #francja jest całkiem inaczej, miałem tam fwb z bardzo ładną i dynamiczną dziewczyną która mówiła, że jara ją to jak dobrze flirtuje i jak szeroką mam wiedzę na różne tematy.


@AnonimoweMirkoWyznania: Coś to mało wiarygodne. Jak jesteś atrakcyjny to w każdym kraju otrzymujesz jakieś sygnały.
@2giekonto
Wiesz, myślę że jest ta wypowiedź jest mocno nie na miejscu wobec osób które zakończyły długoletnie, czy po prostu niesatysfakcjonujące związki...
OP: @2giekonto: no właśnie w liceum i na początku studiów nawet brzydkie lochy mnie olewały, chyba za późno się obudziłem z tą poprawą wyglądu. Co do tindera to w polsce mamy taką kulturę że przygodny seks jest uważany za coś złego, więc siłą rzeczy kobiety starają się szybko wiązać i na tinderze zostają te, którym to się nie udało. We francji tindera ma chyba z większość ludzi którzy nie są
OP: @biala_wilczyca: widzisz to co chcesz widzieć, mi tutaj chodziło o porównanie, że we francji pary nie dobierają się na zasadzie jednostronnego odsiewu po wyglądzie, liczy się też coś więcej. U nas kobieta jaka by nie była to wymaga wyglądu od faceta, tam wystarczy być zadbanym i coś sobą reprezentować.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
Mordo, wszystkie wartościowe polki są zaklepywane w liceum i na początku studiów. Te wasze tinderowe odpady to wyselekcjonowane gówno od którego trzeba się trzymać z daleka.


@2giekonto: DO KŁA DNIE. Dlatego trzeba walczyć z takim pierdo-lolo ze facet dopiero w okolicach 30-35 roku ma najlepsze SMV. To bzdura, jak facet do końca studiów tj 25 roku życia nie znajdzie babki to może mieć powodzenie, ale wśród odpadów tinderowych i samotnych matek,
OP: @Christoph_4: @gnomol: Musicie wziąć to, że we Francji są inne kanony piękna oraz ludzie są znacznie niżsi (zanim popatrzycie na średnią wzrostu to też trzeba sobie uświadomić, że tam między starszym a młodszym pokoleniem praktycznie nie ma różnicy we wzroście). Ja sam mam prawie dwa metry i jestem bardzo szczupły, moja morda zdecydowanie nie należy do tych silnie zmaskulanizowanych. We francji ludzie są znacznie chudsi, jak na ich