Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem wczoraj na randce z #tinder, było bardzo fajnie, nieco wypiliśmy, rozmowa się kleiła i nagle... laska wprost mi powiedziała że świetnie się ze mną gada ale nie podobam się jej z ryja więc nie chce się ruchać, ale chętnie by mnie trzymała jako znajomego (czytaj orbitera). Dość dodać że nawet nie planowałem z nią się ruchać, po prostu fajnie mi się z nią gadało i chciałem razem spędzić czas.

Dobiło mnie to totalnie. Od około 4-5 lat robię lookamaxing, chodzę na siłownię, ogarnąłem swoją cerę, sylwetkę, nauczyłem się podstawowego social skilla, ale jednego nie przeskoczę: swojej mordy, która jest po prostu przeciętna. Dzięki temu że mam prawie 2 metry wzrostu udało mi się coś poruchać w życiu, jednak przeraża mnie jak płytkie są kobiety w polsce, tutaj liczy się tylko wygląd, dynamiczność i status materialny.

We #francja jest całkiem inaczej, miałem tam fwb z bardzo ładną i dynamiczną dziewczyną która mówiła, że jara ją to jak dobrze flirtuje i jak szeroką mam wiedzę na różne tematy. Umawiałem się też z dziewczyną studiującą prawo która dorabia w modelingu, bardzo jej się podobały rozmowy na tematy historii i filozofii. U polskich odpowiedników obu tych dziewczyn nie miałbym najmniejszych szans, właśnie przez niedostatki w wyglądzie...
#przegryw #blackpill #randkujzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e51135f2a64e5a29412823
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja nie mówię o średniej wzrostu. Tylko, że brzydki facet będzie wszędzie brzydki, a atrakcyjny na odwrót, dlatego jeżeli Ci się udawało to jesteś przystojny. To co piszesz to częściowo prawda z paroma wyjątkami. Oni oczywiście o Polsce nie wiedzą prawie nic, niestety ich elity to rusofile. Jeżeli już mówisz, że jesteś z Polski i wskazujesz geografię naszego kraju, to akurat RP jest dla nich Europą Wschodnią, tak zwana biedaeuropa,