Wpis z mikrobloga

Wyświetliła mi się reklama na insta. Laska liczy kcal margarity, która ma swój określony skład, jak każdy koktajl XD Ten dokładnie ma max 250kcal. Ludzie próbują jej wytłumaczyć w komentarzach ze nie ma szans żeby miała ona aż 740kcal, a ta blokuje konta XD jeszcze komentuje, że barman może w NY by zrobił według standardów, ale w CHORZOWIE I SWIETOCHLOWICACH to tylko Margarita która ma 740 XD co do #!$%@? XDDD

#alkohol #silownia #dieta #swietochlowice XDDDD
qtaz - Wyświetliła mi się reklama na insta. Laska liczy kcal margarity, która ma swój...

źródło: comment_1659084893Sd0A14y1N9ZaAzCPdY6jUY.jpg

Pobierz
  • 20
@qtaz: Takie infografiki na IG to jest przepotężny rak, jak ja tego nienawidzę, od razu blokuję takie posty bo często zawierają błędy albo są zwyczajnie nieprawdziwe i szkodliwe, a w komentarzach odbywa się festiwal lizania autora po jajkach, natomiast krytyka jest usuwana. Polskie konta tego typu to jest szczególny rak, jeszcze niemieckie i angielskie jakoś próbują być rzeczowe, natomiast polskie to jest chłopski rozum do kwadratu xD
@qtaz 100ml majonezu ma tyle kcal, wystarczy pokazać i się spytać jak to możliwe że olej z przyprawami i jajkami ma tyle co drink. Jeśli się nad przykładem takim nie zaduma to nic nie pomoże