Wpis z mikrobloga

A byłam sobie na koncercie #harrystyles w #krakow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowując:
-czekałam ponad dwa lata, bo pierwotnie koncert miał się odbyć w lutym 2020
-bilet kosztował 870zł, ale to i tak mało, bo te same bilety były potem sprzedawane za 2k XD
-koncert zaczynał się o 21:00, a pod areną byłam już jakoś o 14:40 i najbardziej w chodzeniu na koncerty nie lubię własnie tego stania i oczekiwania
-myślałam, że nogi i plecy mi odpadną po tylu godzinach stania
-koncert byl idealny, magiczny, chociaż dosyć krótki (niecałe dwie godziny)

#koncert #muzyka #mojezdjecie #czujedobrzeczlowiek
Pobierz cytmirka - A byłam sobie na koncercie #harrystyles w #krakow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowu...
źródło: comment_1658314999lMk8O7DfMghtUQ4vqs2ieY.jpg
  • 240
@ruda_stuleja: Masz w sumie rację. Taki Prince na przykład w latach 80' wyglądał cholernie męsko. Nie nosił żadnych różowych wdzianek, żadnych pedalskich falbanek jak ten cały Harry Styles. O, albo taki Freddie Mercury- też w ogole nie zakładał obcisłych, lateksowych gaci na koncerty albo w teledyskach nie paradowął w spódnicy i rajstopkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) I to są prawdziwi mężczyźni! Zapamiętani do dziś! ( ͡°
Pobierz cytmirka - @ruda_stuleja: Masz w sumie rację. Taki Prince na przykład w latach 80' wy...
źródło: comment_1658327728DO5GEOU8WsXHZQWg5XArhB.jpg
@Majku_: Kurde własnie wydaje mi się że kiedyś bardziej popularny był playback. Teraz na każdym koncercie czy festiwalu słychać że śpiewają wszyscy na żywo :D

@Lychee: Jeszcze jak! Tym bardziej, że pojechałam tam z kumpela, z którą znam się od 12 lat a odkąd jesteśmy dorosłe, rzadko się widujemy. Bardzo uszczęśliwia mnie tworzenie takich wspomnień, bo jestem bardzo sentymentalna i póki jestem młoda chciałabym uzbierać wiele wspomniec i korzystać z