Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich,

Nie jestem pewien, jak to się uda, ponieważ nie jestem osobą typu 'social media'. To znaczy, czytam rzeczy tu i tam od czasu do czasu. Termin określający to "lurkowanie", jeśli dobrze pamiętam.

Więc co się stało, że założyłem konto? Mam specyficzny sposób radzenia sobie z rzeczami, zwłaszcza gdy próbuję zmienić coś diametralnie. Jedynym sposobem, który działa jest skierowanie mojej uwagi na coś, co przekieruje mój umysł. Dość dawno temu potrzebowałem skupić się na czymś innym i zacząłem zbierać monety, dużo monet. To bardzo pomogło.

Kilka dni temu pozbywałem się kilku rzeczy i pakowałem się. Pudełko z monetami zostawiłem na koniec. Trochę czasu zajęło mi wymyślenie, co z nimi zrobić. Pewnego wieczoru po prostu rozpakowałam pudełko i zaczęłem je losowo rozdzielać tworząc 22 paczki. Zabawna sprawa, bo 22 to moja szczęśliwa liczba :D

Pomysł jaki wpadł mi do głowy to wystawienie tych paczek na aukcjach od 1pln i sprzedanie ich za tyle ile ktoś wylicytuje, bez względu na cenę. Jednak odłożylem dwie paczki, gdyż postanowiłem zrobic #rozdajo #zadarmo tez tutaj na wykopie.

Dla was przygotowalem dwa zestawy zawierające losowe monety z różnych krajów oraz lat, Zestaw16 i Zestaw18 oba zawieraja po 40 monet. Paczki widoczne na zrzucie ekranu w czerwonej ramce z kilkoma przykładowymi zawartosciami różnych innych paczek w tle. Z tego co znalazłem takie rozdanie działa w ten sposób, że trzeba zaplusowac ten wpis a następnie użyję http://mirkorandom.x25.pl do wyłonienia zwycięzców.

Zwycięzcy, czyli dwie osoby, zostaną wyłonione w w następnym tygodniu w poniedziałek o 11:00, a dostawa nastąpi za pośrednictwem Paczkomatów Inpost (koszt dostawy jest po mojej stronie).

Jeśli chcesz wylicytować i kupić inne zestawy, zaparaszam na aukcje: https://allegro.pl/uzytkownik/Client106681272

Miłego dnia!
DifferentPaper5446 - Witam wszystkich,

Nie jestem pewien, jak to się uda, ponieważ...

źródło: comment_1658208692B4pCi4bJAM8mqYa3pYplwV.jpg

Pobierz
  • 46
@DifferentPaper5446: niezły poradnik na biznesik, jak sprzedać śmieciowe nic nie warte monety w 22 paczkach dając przykładowe zdjęcie monet których tam pewnie nie ma, bo kto to zweryfikuje jak rozdzielane są losowo + robimy sobie e reklamę swojej aukcji na wykopie, całkiem jesteś dobry w te "social media", a że losowanie za tydzień to pewnie już cię tu nie będzie.
bojesieminusow - @DifferentPaper5446: niezły poradnik na biznesik, jak sprzedać śmiec...

źródło: comment_1658209299mDOSFWl2cuxZBt3azqyN78.jpg

Pobierz
@bojesieminusow: Sa dostepne w internecie mystery-boxy, ktore ludzie kupuja. Skrzynki w grach tez maja losowe nagrody. Tak samo tutaj, monety pakowane sa losowo, i to co jest na zdjeciach znajduje sie w paczkach.

@Nekyromanta: Faktycznie 16 jest na aukcji, jak pakowalem to podpisalem dwie paczki tym samym numerkiem. Takze ta na potrzeby rozdania ma faktycznie numer 22.

@zieloniutkazielonka: Nie chcesz, nie bierz udzialu. Nikt nikogo nie zmusza.
@bojesieminusow: a moze specjalnie piszesz takie rzeczy aby zniechecic innych, pozbywajac sie konkurencji a sam licytujesz wszystkie aukcje?

Historyjki mozna wymyslac w internecie najrozniejsze, nigdy nie bedziesz wiedzial co jest prawda a co nie.

Wpis dodalem, kto chce wezmie udzial w losowaniu, kto nie bedzie chcial to nie. A podobnych zdan do Twojego pewnie bedzie wiecej, normalne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@bojesieminusow: @WolfSky: @PanJaszczur: @hellgihad: trzeba docenić fakt, że nie @DifferentPaper5446 napisał zgrabną historię a nie poleciał standardem pt. "Znalazłem na strychu monety po dziadku kolekcjonerze, nie sprawdzałem ich wartości, bo nie mam do tego głowy. Za ile wylicytujesz za tyle kupujesz."
Zawsze jakaś nowość w scamerskim światku ( )
@DifferentPaper5446 no zaraz zalicytuje tylko obiad muszę ugotować w garczkach za 10k przykryty magiczna pościelą. Nie podoba mi się robienie wałów z ludzi a ty to robisz i jeszcze próbujesz odwracać kota ogonem. Tu nie chodzi o to kto nie będzie chciał, nie musi plusowac/kupować, ja też na pokaz miksera za 10k nie pójdę i nie kupię ale znajdą się tacy co to zrobia.