Wpis z mikrobloga

To co kobieta robi z jej ciałem to jej sprawa intzelu!!! A tak poza tym to nie ruchasz.

Co, twoje pieniądze twoja sprawa? Co ty gadasz kobieta musi mieć przywileje także wyskakuj z pieniędzy frajerze.


Drodzy mężczyźni pamiętajcie feministki i środowiska lewicowe nie dążą do równości płci, tylko chcą jeszcze bardziej pogłębić różnicę między płciami. Mam nadzieję, że nikomu nigdy nie przyjdzie do głowy popieranie ich, ani ich postulatów
#bekazlewactwa #neuropa #4konserwy #pieklomezczyzn #przegryw
Pobierz
źródło: comment_1658165082De7thplrNhWDgpcfKe8d8N.jpg
  • 25
@ToiletShark: @Yaneq: W ogóle cały ten post był grubo walnięty, jeszcze jakieś oszołomy #!$%@?ące, że no chłop może nie zapładniać baba to już nie może pomyśleć o tabsach, tabletce po, spirali, albo nie wiem nie #!$%@? się bez zabezpieczenia na kutandze. No ale chłop wiecznie winny, mimo, że jedyną opcją antykoncepcji dla nas jest kondom, który tylko nam ogranicza przyjemność z peklowania.
przypomina mi to sapanie grażyn, bo do tej
@ToiletShark: A prawicowi konserwatyści to niby dążą do równości płci? Prawica to jeszcze na dodatek bardzo kumpluje się z tą obrzydliwą instytucją jaką jest Kościół, więc wybacz, ale wolę lewicę niż zacofanych, katolskich i konserwatywnych szurów i oszołomów.
@eschatoestetyzm: Działam przede wszystkim na korzyść tego, żeby mężczyźni przestali mieć w końcu takie sztywne role w społeczeństwu i w związkach, żeby nie musieli być silni, bez emocji, żeby nie musieli być providerami i obrońcami, żeby nie musieli jako jedyni iść na wojnę, żeby nie musieli płacić na randce, robić pierwszy krok, itd. To jest równouprawnienie o którym myślę. To chyba jest na korzyść mężczyzn, a nie kobiet.
@eschatoestetyzm: To jest tylko częściowo natura. Te preferencje można (przynajmniej w jakimś stopniu) zmienić równościowym wychowaniem. Polskie kobiety mają preferencje do męskich mężczyzn, bo konserwatyzm i obrzydliwy Kościół mają tak silny wpływ na ich wychowanie. Od dawna moim wymarzonym związkiem jest związek z kobietą, która będzie miała bardziej dominującą rolę, będzie wyższa, zaradniejsza, lepiej zarabiająca i nie uważam, aby to było niemożliwe, trzeba jedynie znaleźć kobietę wychowaną lewicowo-równościowa, a nie prawicowo-kościelno-konserwatywnie