Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@KawaJimmiego: widzę ten obrazek i wiem, że to prawica. Z dwojga złego - wolę pojedynczych lewaków, którzy są dziwni, niż całe masy prawackiej patologii.

Ps. Jedna i druga skrajność jest zła, ale w pięknych prawicowych umysłach utarło się, że jak ktoś nie jest prawakiem to jest lewakiem (takim jak na filmie). A ja to #!$%@?ę i jestem w centrum.
T.....s - @KawaJimmiego: widzę ten obrazek i wiem, że to prawica. Z dwojga złego - wo...

źródło: comment_1658154676YdLQHte2No0HrdmecxolgJ.jpg

Pobierz
@Parspakop:
Jak się używa trzeciosobowych zaimków w rozmowie dwóch osób będących na "ty"? Proszę o pilne wyjaśnienie tej logicznej zagadki, to dla mnie bardzo ważne, bo ja znam tylko jeden zaimek pasujący do takiej sytuacji - "ty". Co więcej - jest to zaimek absolutnie neutralny płciowo, od razu uwzględnia wszystkie płcie, także te o których istnieniu nie mam pojęcia. Czy to nie wspaniałe, że taka forma już istnieje w naszym języku?
Ktoś ma przystać na żądania takiej wariatki, cala firma się ma dostosować do jej odchyleń a później ona będzie straszyla sądami i pipem bob wszyscy mają w dupie jej zaimki


@renegatt: no tak to właśnie wygląda mniej więcej, np. u mnie w korpo osoby lgbt, chciały aby zorganizować imprezę pod hasłem, specjalnie dla nich