Wpis z mikrobloga

@Sweet_acc_pr0sa: bo w naszym zwykłym, szarym świecie, nikt normalnie nie zwróciłby na nich uwagi, przemykaliby niezauważeni, wtapiając się w tło. A tak, kolorowe włosy, kolczyki, odmienny ubiór, krzyczący "tu jestem". Dzisiaj dodatkowo doszły zaimki. O ile rozumiem, że istnieją osoby niepotrafiące zakwalifikować samych siebie, ze względu jacy się urodzili, to tu mam wrażenie, że masa osób podpięła się pod trend żeby być na świeczniku.
@Tom_Thanks: A obrazek mowi co sie dzieje, gdy wprowadza sie lewacka ideologię i okazuje sie, ze jakos malo tych gejusów co by chciały ślub, aborcja - owszem, ale też nie za często, ale po zasiłki to milionowe kolejki.
@Tom_Thanks

@zwodek: Ale ja nie usprawiedliwiam zła. Mówię jedynie, że stoję pośrodku tego zła. I nie jest tak, że "lewaki mają tak samo". Jeszcze nikt nigdy nie nazwał mnie "prawakiem", a o "lewaku" słyszę (zwłaszcza na wykopie) regularnie :)


Mnie tu wyzywano i od prawaków i od lewaków.
Widać ja jestem bardziej po środku niż ty. Lewaku ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@paw4da nie zdziwią się bo z czasem te mniej postępowe bedą pracowały jako kierownicy hr, wymiana pokoleń i pojawią się dzieci lat 90, potem kolejne i kolejne osoby. W końcu hr to będą takie właśnie płatki śniegu i wszyscy będą musieli się dostosować, a nawet takie zwracanie per ono może być oceniane na rozmowie rekrutacyjnej - czy potrafisz się dostosować do złożonego srodowiska pracy.