Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zapaczony: jeżeli naprawa blacharsko lakiernicza też się liczy to 16.800zł, jeżeli nie to 3400zł Renault Megane (rozrząd, pompa wody, tarcze, klocki, tłumik końcowy, świece, sąda lambda, przewody hamulcowe, serwis olejowy)
Wymiana śrub wariatora w Porsche


@AVOIDME: tak tylko podpowiem dla potomnych, że ta wadliwa śruba/konstrukcja występuje w każdej pojemności skokowej zaczynając od 2.0 TFSI od VAGa xDDD Dlatego te auta są tanie z rynku wtórnego.
@WCB9968: Ja mówię o 958-2, nie o tych gruzach z lat przełomu 2001-2009 bo te to już w ogóle jeżdżąca katastrofa. Porsche 958-1/2 ma niewiele wspólnego z Tuaregiem w przeciwieństwie do poprzedniej wersji.

Zresztą 958 nie jest tanie (no prócz tych z silnikiem z Tuarega, ale to muły przy 2.5 tony, GTS i Turbo trzyma cenę), teoretycznie ma lepszą jakość wykonania, ale nadal jak coś się #!$%@? to trzeba mieć 10k
@Zapaczony: Gość mi zrobił silnik padł mówił że to nie jego wina to poleciałem do innych z racji że rozpocząłem sprawę sądowa to nie mogli nic naprawiać więc poszedł swap który okazał się gorszy od aktualnego silnika ( mimo iż sprzedający mówił że prawie z fabryki silnik ) po swapie okazało się że silnik ma rozrząd przeskoczony i nie było sensu go robić bo walił po panewce to mi wsadzili i