Wpis z mikrobloga

#gothic #retrogaming #sprzedam

Mirki mam do sprzedania:
Gothic 3 Edycja Kolekcjonerska PL

Mam do sprzedania grę Gothic 3 w limitowanej edycji kolekcjonerskiej. Ta sztuka ma nr. 589. Prawdziwa rzadkość, by znaleźć tę edycję gdzieś wystawioną.

Zestaw zawiera:
Pełna polska wersja gry Gothic 3 na płycie DVD.
Dodatkowa płyta DVD z filmem o powstawaniu gry Gothic 3.
Dodatkowa płyta muzyczna ze ścieżką dźwiękową z gry.
Metalowy amulet Śniącego ze świata Gothic.
Drukowana na papierze kredowym, kolorowa instrukcja do gry o objętości ok. 60 stron.
Obszerny poradnik do gry, kolorowy i drukowany na papierze kredowym.
Kolorowa, dużych rozmiarów, mapa świata Myrtany, drukowana na specjalnym materiale.
Pudełko na grę z etui zaopatrzonym w dodatkową okładkę zamykaną na rzep i ze specjalnymi tłoczeniami.
Odręczny podpis współzałożyciela CDP, Michała Kicińskiego.
Wszystko to spakowane w numerowaną, kolekcjonerską księgę oprawioną prawdziwą skórą.
UWAGA:
W zestawie brakuje Metalowego amuletu Śniącego - gdzieś mi się zgubił na przestrzeni lat.

Zestaw już od długiego czasu leży na półce. Najwyższa pora by znalazł nowego właściciela.

Stan oceniam na dobry +. Wszelkie zagięcia widać na zdjęciach. Zestaw tylko leżał na półce, więc miejscami na rogach sam się gdzieś poodginał.
Na mapie w rogach są dziurki po szpilkach - dawno temu mapa wisiała na ścianie.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Możliwy odbiór osobisty w Krakowie albo wysyłka.

Link do zdjęć: TUTAJ

Mam trochę problem by to wycenić, więc zacznijmy od 600 zł za tą edycje. Jak coś to możemy załatwić transakcje przez allegro.
  • 10
@ManfredMacx: bardzo dziękuję, ale ja zbieram tylko wydania w idealnym lub bardzo dobrym stanie, do tego cena 600 zł moim zdaniem nieco przesadzona jak za niekompletny egzemplarz ¯\_(ツ)_/¯
Co nie zmienia faktu, że chętny pewnie szybko się znajdzie :)
@Redami: Też mam edycję kolekcjonerską Gothica 3 i też mi brakuje amuletu :D Wszystko inne w stanie bardzo dobrym, ale niestety amulet kiedyś mi odpadł z łańcuszka więc gdzieś go odłożyłem i z biegiem lat się zawieruszył.