Wpis z mikrobloga

@DoloremIpsum: tzn. różne są nurty w zależności od osoby. Jednak jest jeszcze opcja, że trafi się na kogoś z dyplomem, a nadal niekompetentnego.
@gocha_34: oczywiście, że w intencji autora jest lewa strona jako pacjent - przez emocje i mówienie m.in. nieuporządkowanych myśli.
@SidTheKid:

A moja terapeutka sama mi proponowała żebym nagrywał sesje, ale sam zrezygnowałem, bo nie chciałem dokładać sobie kolejnej rzeczy do listy zadań a potem czuć się winny, że tego nie robię.


Mogę namiary?\
@choochoomotherfucker: Jednej osobie poleciłem terapie to totalnie jej odwaliło od leków i rzeczy ktore wkladala jej do glowy terapeutka a po poltora roku jest już bardzo blisko dna mysli ze wssystko jej wolno i nie liczy sie z niczym a najwazniejsze jest to ze jak laknie tabletke to zycie jest wtedy piekne
@zbyssto: poczytaj sobie badania francuskich naukowców w tej dziedzinie z XX wieku xD no ale wiem kim ty jestes skoro masz problem z obiektywna ocena rzeczywistości, wytresowany piesek lewicowych paranoików
@Moonastro:

Nie, do depresji czlowiek doprowadza sie sam poprzez wiele czynników ale to zawsze jest jego wina


Jak mam nie nazwać tego #!$%@? logiki. Sam do depresji się doprowadza człowiek. Ludzie samobója strzelają bo wszystko im się wali, ale to ich wina xD

Lecz się, powinieneś.

wytresowany piesek lewicowych paranoików


Ad hominem welcome to. Widzę, że dobrze przestudiowałeś psychologię na swój własny użytek.