Wpis z mikrobloga

Ale się #!$%@?łem. #!$%@? te zakupy w #lidl
Cały wózek zakupów a oni mnie do kasy samoobsługowej kierują, bo wszystkie normalne kasy zamknięte.
W kasie samoobsługowej co chwila jakiś problem, bo skąd mam #!$%@? wiedzieć jak się dane ciastko czy chleb nazywa, a na pomoc kilka minut za każdym razem trzeba W końcu zrobiłem kulturalnie awanturę i poprosiłem o rozmowę z kierownikiem, ten powiedział, że mają jakiś przykaz z góry, żeby w ten sposób klientów traktować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#!$%@?, zostawiłem cały wózek zakupów i wyszedłem, nie będę pół godziny #!$%@? kasował swoich zakupów, żeby sklep mógł na jednym czy dwóch etatach oszczędzić

U Was w lidlach tak samo to wygląda?

#truestory
#zakupy
  • 20
@robertx: jak byłem w jednym lidlu to było to samo, na zwykłych kasach pustki, czynne tylko samoobsługowe. Byłem pierwszy raz z jednym ciastkiem i za długo to trwało. Jakiś dziadzio zaczął drzeć japę na obsługę, że co to kurde jest, on ma gotówkę, a nie kartę i domaga się otwarcia kasy. To było w marcu.

Dzięki technologii będzie coraz lepiej, taaa jasne, gówno prawda, mamy dziki kapitalizm, zapłacimy więcej za produkty
@robertx: Biała X3 na warszawskich blachach? Bo dziś był w Lidlu taki buras co napierał na każdego bez słowa przepraszam i na koniec zostawił wózek z zakupami na środku alejki bo mu coś nie pasowało. Dużo gadał do siebie pod nosem. Szkoda, że nie odpowiedział jak próbował się przepchnąć w alejce ze mną i kiwnąłem głową do partnerki mówiąc głośno: "Zobacz jaki wsiun i cham prosty, zwrotów grzecznościowych nie zna".
@robertx: Moim zdaniem oszczędzają na etatach. U mnie w osiedlowym Lidlu początkowo nie było samoobsługowych, od czasu ich postawienia otwarta 1 zwykła kasa (z kosmiczną kolejką) lub 0. Na szczęście przy samoobsługowych przeważnie kręci się pracownik, ostatnio robiłem zakupy o 21:00 i też był.

Ogólnie słabo to wygląda jak ktoś jest przyzwyczajony do płacenia gotówką albo nie chce czekać na skasowanie kupując alkohol czy inne problematyczne towary.
@Lezzer: Jest informacja, że można płacić gotówką u asystenta kas

@piotr_m: O, i to byłby bardzo fajny pomysł. Ale po co, jak można nakazać a ciemny lud wszystko kupi. Jeszcze brakuje tylko informacji, że to w ramach walki z globalnym ociepleniem xD
@RufuSx Albo czeka się, bo ten pracownik kasuje produkty innego klienta na kasie samoobslugowej. Ostatnio czekałam prawie 10 minut na odblokowanie kasy, bo źle wykryła wagę przyprawy (pracownik kasowal pełen wózek klienta, który nie umiał obsłużyć kasy samoobslugowej)
@robertx Lidl za granicą w UK nie ma żadnego kasjera tylko kilka osób kierujących do kas samoobsługowych. To samo będzie tu. Ja wybieram losowy chleb a z dużym koszykiem zawsze idę do kasy. Też bym to zostawił w #!$%@?