Wpis z mikrobloga

Gardzę programistyczną kastą serio. Tylko przez znajomości da się dostać gdziekolwiek. Znam podstawy programowania w C++ łącznie z programowaniem obiektowym, wiem co to klasy, metody, obiekty, umiem to zastosować. Zawsze gdy pytam się czego powinienem się nauczyć żeby dostać pracę jako junior to słyszę że powinienem zrobić jakiś swój projekt, jakąś grę czy coś xD Mam to zrobić w konsoli? Ja nie jestem #!$%@? grafikiem, a w pracy przecież nie musiałbym odpowiadać za wszystko od A do Z. Wam tak już zeżarło mózgi, tylko byście chcieli zarobić, zarobić i żeby nikt nowy się nie przebił.

Do Częstochowy chyba pójdę na pieszo jakby mi ktoś powiedział co mam się nauczyć żeby mnie gdzieś przyjęli

#programowanie #informatyka #kasta #cpp #korposwiat #pracait #praca
  • 221
@bizancjo: Ooo czyli trzeba aplikować na jakiegoś podjuniora? Okej, w takim razie:

CO TRZEBA UMIEĆ ŻEBY DOSTAĆ SIĘ NA PODJUNIORA? :)

Ta nitka to jakieś kuriozum
@JWPHU: Nie jest bucowate :P Ogólnie polecam poszukać desek na discordzie ze wsparciem dla danego języka, tutaj nie za bardzo ci podpowiem odnośnie C bo ja senior react dev ale my mamy np kanał Reactiflux gdzie masz duże wsparcie

Ogólnie na juniorów już nie znajdziesz miejsca mniej niż rok expa bo co druga karyna z żabki próbuje swoich sił
@JWPHU: Potrzebujesz stażu, na froncie zazwyczaj zaczyna się od klepania gowien na wordpressie dla Janusza, nie mam pojęcia jak jest w C.

To co ja bym zrobił na Teoim miejscu to googlowal firmy które robią w języku którego szukasz i tam walił cv, tak znalazłem pierwsza prace