Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Stawianie alko na stole dla obsługi - dla mnie to jest trochę obelga i brak szacunku do mojej pracy, i też chciałbym by młodzi u których pracuje tak to traktowali :) Więc zero alko, i zero tolerancji dla niego - bo umówmy się, zespołowi jak nie postawicie, to zazwyczaj i tak mają swoje


@Nojakotako: nie kumam, to alko tak czy nie dla fotografa i dla zespołu?
@jatylkozapytac: U nas nic się takiego nie zdarzyło. Były drobiazgi, które bym teraz zrobiła inaczej, ale to dosłownie już czepiając się. Swój wygląd bym za to rozegrała inaczej.

Ale fackupów niet.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
114osob (zaproszone prawie 200, dobry wynik bo innym laskom z grupy PM2022 po 70%gosci poodmawiało), wesele i male poprawiny, noclegi dla wszystkich. Chcielismy sie w 100k zamknac ale na ten moment to juz chyba nie wyjdzie.


@jatylkozapytac: 113 osób i ponad 100 tys. zł? Jezus Maria :o

PM2022 co to znaczy?
@Asterling: mozna miec sale za 250zl za talerzyk i mozna za 600 i za 900 :) wszystko zalezy co chcesz miec. Nam zalezalo zeby byl konkretny wystroj (glamour bez wiejskich ledowych zyrandoli itp) i najlepsze jedzenie + noclegi na miejscu. Totalnie nie chodziło o 'kij w dupie, 5 poziomow wyzej niz sramy' ( ͡° ͜ʖ ͡°) bedzie disco polo i wiejski stol, normalnie rosol i schabowy itp.
@Admiral16: ja również jestem całym sercem za barmanem i drinkami, coraz rzadziej wali się na weselach wódę do oporu a ludzie własnie bardziej wolą posączyć coś lepszego


@ggggunit: Whisky/whiskey czy podobne alko są też bardzo popularne. U nas zeszło dużo. Wśród swoich znajomych widzę, że od dawna bardzo rzadko po prostu wali się wódę, dosłownie raz na sto lat. Tak to wszyscy piją piwka, łychę, jakieś drinki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jatylkozapytac: sesje zdjęciowa warto robić innego dnia niż samo wesele. U mnie np lało i było dość ciekawie. Warto mieć jakieś większe parasole na taką okoliczność. Warto aby ktoś pilnował kluczy do pokoi dla gości, bo czasem ktoś się zawinie a kogoś warto jedna awaryjnie położyć. Ktoś do pilnowania dzieci, u mnie zachowywały się naprawdę bardzo godnie podobnie jak i rodzice ale bywa to zmorą. Ważne aby nie przesadzać z jakimiś
@jatylkozapytac DJ (a właściwie wodzirej) przyszedł na wesele z gorączką, której był świadom i zaraził kilkanaście osób covidem;)

Nie wspominając o tym ze nie miał energii i był zupełnie innym człowiekiem niż tego którego poznaliśmy wcześniej. Wiec impreza srednio poprowadzona.

I druga rzecz która uważam za wielki fuckup to razem z żoną zapomnieliśmy sobie zrobuc wspólne zdjęcie z naszymi dziadkami razem. Więcej takiej okazji nie będzie bo nie jesteśmy z tych samych
@jatylkozapytac:
Z fajnych pomysłów które widziałem - zamiast rzucania bukietem przed którym wszystkie panny uciekają to wstążeczki przywiązane do bukietu które panny chwytały, a Młoda przecinała.
(+ zapewnienie orkiestry że nie będzie musiała nikogo ściskać, tańczyć ani całować)