Wpis z mikrobloga

@jatylkozapytac: posaddzcie ludzi starszych z dala od głośników- my chcieliśmy 'uhonorować' stół z rodziną i daliśmy ją bliżej 'centrum wydarzeń', jednak nie ogarneliśmy tego, że to będzi przy/blisko głośników.

Wódka wódką, ale u nas na wesele poszło bardzo dużo piwa alkoholowego/bezlkoholowego, wina i mniej procentowych trunków, ew. łycha z colą, dżin z tonikiem itp. U nas znajomi to byli ludzie 25-30 lat wiec tez już sie wtedy tak nie pije ostro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@jatylkozapytac: może nie tyle na weselu co po drodze z kościoła. Znajomi zrobili bramę weselna, życzenia itp

Jakiś niecierpliwy koleś wyprzedził cały korek gości, zatrzymał się przy aucie moim (bo to ja ślub brałem i jechaliśmy moim autem) i coś tam się wyklocal za kierownicą, ja w swoim aucie miałem drzwi otwarte szeroko więc nie mógł przejechać (wąską drogą na wsi), znajomi życzenia składają nam, a typ rusza autem i drzwi
@jatylkozapytac: Wróciliśmy 'z parkietu' do stołu i wszyscy jedli gorące danie, a nam nie dali. Zapytałem kelnerki, czy dostaniemy też, a ona powiedziała, że wszystkie już zostały wydane i niemożliwe że kogokolwiek pominięto. Rzuciłem okiem na zaplecze, a tam barmani #!$%@? nasze żarcie XD
No i co tu zrobić, przecież nie będę nawijał młodym, że nam nie dali żarcia, kiedy oni cieszą się chwilą, #!$%@? tak xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@jatylkozapytac: a z racji pracy kiedyś w hotelu który robił dużo wesel to tak:

Barman spoko, jeżeli towarzystwo nie wyznaje zasady Ze chce się tylko #!$%@?

Wiejski stół spoko

Za dużo atrakcji, przymuszania zwłaszcza starszych osób do nowych rzeczy to na minus

Przemówienia itp, średnio to wychodzi, każdy ma w dupie

Pomysł z życzeniami po kolei stolikami po obiedzie niepraktyczne, zarówno dla obsługi jak i gości, trwa za długio, połowa ludzi
@jatylkozapytac: żonie coś tam się halka/suknia przemieściła tak że wadziła jej przy niektórych krokach i to akurat w pierwszym tańcu - zaczynamy a tu ona oczy jak 5zł bo już zorientowała się że coś nie tak
Finalnie jakoś daliśmy radę, obyło się bez wtopy i wywalenia na środku xD
@jatylkozapytac z perspektywy fotografa ślubnego:
- nie róbcie zdjęć na sali weselnej z gośćmi, żadna to pamiątka a tylko rozwala całą zabawę. Jak już to kilka ujęć z najbliższymi ewentualnie z jakąś ekipą przyjaciół na zewnątrz.
- dzieci to zmora wesel, bez względu na to czy jest animatorka czy nie.
- ograniczcie oczepiny do minimum a zabawy zróbcie pomiędzy setami tanecznymi, gwarantuję lepszy klimat.
- nie skupiajcie się na żegnaniu ludzi, zasugerujcie