Wpis z mikrobloga

@jatylkozapytac:
oczywiście najważniejsze to dobre jedzenie, muzyka i dobrze bawiące się towarzystwo ale jeżeli skupić się tylko na kwestiach organizacyjnych:

fakapy:
- według mnie na większości wesel jest za dużo dań na gorąco, albo się zmarnują albo ludzie się tak nawpierdzielają że nie dadzą rady od stołu odejść
- jako wegetarianka już z 3 razy dostałam łososia na weselu, warto ustalić kwestie wcześniej z salą jeżeli macie osoby z restrykcjami pokarmowymi
wystrzał confetti czy innego gówna przez pierwszym tańcem młodych i potem się na tym ślizgali jak na łyżwach.


@sikalafou:
od confetti gorsze są na pierwszym tańcu biegające bombelki na około państwa młodych. nie zliczę ile razy ustrzeliłem z kolana jakiegoś dawidka podrzucającego balonik jak leciałem z kamerą, ile razy prawie skręciłem kostkę bo rodzice nie potrafią zwrócić uwagi że w takiej chwili dziecko powinno stać wraz z ludźmi zamiast #!$%@?ć trikasy
@jatylkozapytac: super to brzmi, sama bym poszła z małą na takie wesele :D

Tak, kubki plastikowe dużo lepiej wypadają niż szklanki, ogólnie w Ikei jest taka fajna za grosze cała zastawa pudrowa, masa dzieci z tego korzysta, można też kilka śliniaków dorzucić jak ktoś nie weźmie swojego. Zależy w jakim wieku będą dzieciaki.

Fajnie też pomyśleć o przekąskach dla dzieci może jakieś biszkopty, paluszki.

Plac zabaw niby spoko ale to i
@jatylkozapytac: jeszcze mi się przypomniało: za dużo atrakcji. Jako swiadkowie na jednym weselu cały dzień przygotowywaliśmy sale bo tutaj jakaś ramka do zdjęć z gadżetami, tutaj jakieś balony które można było przebijać i w środku były śmieszne wróżby, tutaj księga gości z polarodiem i instrukcja co i jak, tutaj gopro które miało być przekazywane między gośćmi itd....

Oczywiście większość z tych rzeczy nie zostało nawet zauważone ( ͡° ͜ʖ
od confetti gorsze są na pierwszym tańcu biegające bombelki na około państwa młodych. nie zliczę ile razy ustrzeliłem z kolana jakiegoś dawidka podrzucającego balonik jak leciałem z kamerą, ile razy prawie skręciłem kostkę bo rodzice nie potrafią zwrócić uwagi że w takiej chwili dziecko powinno stać wraz z ludźmi zamiast #!$%@?ć trikasy na środku parkietu. sami młodzi są niejednokrotnie #!$%@?, bo nawet nie mogą skupić sie na tańcu a muszą uważać na
@jatylkozapytac: aa, zapomniałem o największym fakapie xD

ciężki dym xDDD tak zadymili, że nie było widać młodych i pierwszego tańca xD nie było nic widać xD ale jest to jakieś wyjście jak się młodzi nie nauczyli tańca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@krabczy: To prawdopodobnie wina sali, jeśli nie wyłączyli klimatyzacji to cały dym został rozwiany.
@sikalafou: ja byłam na weselu gdzie sala taneczna i jadalna
@nama: dziękuje, dopisałam do listy ikeowej (bo dużo fantów weselnych tam można kupić) zastawe i śliniaki, bardzo cenne rady! a co do obiektu, to właśnie zależało nam na wielu różnych rzeczach głównie dla komfortu gości (+100 noclegów, osobna sala dla dzieci, full klima, konkretny wystrój, ogród, altanki z zadaszeniem dookoła) i jedna jedyna spełniła wszystkie wymagania :)
Ode mnie najgorsza porażka to Para Młoda która się zachowuje jakby nie chciała wesela xD gorzko, gorzko nie, pierwszy taniec nie, krojenie tortu nie, oczepiny nie.. goście lekko zdezorientowani, bo każda próba zaśpiewania sto lat czy wiwatu była uciszana przez parę młodą, albo kwitowana dziwnym grymasem z ich strony i ja sobie tak myśle na cholerę oni wesele robili skoro prawie cały czas byli niezadowoleni.


@Lala-Sassy: w takim przypadku lepiej nie
@sikalafou: To miało być wesele wyrafinowane, oni obydwoje są mocno ą i ę i po prostu wszystko co tradycyjne jest poniżej ich poziomu. Finalnie było słabo, bo nie było żadnego wodzireja który by to poprowadził w taki sposób jak oni by sobie tego życzyli, oni też mało mówili do gości, nawet toast to było tylko „dziękujemy za przybycie” i po prostu ja nie czułam w ogóle klimatu wesela, jakbym poszła na