Wpis z mikrobloga

@let_it_be: Legalnie jadac 120 jak nagle wjedziesz w koleiny pelne wody to wystarczy zebys stracil panowanie nad autem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mowie o szybkiej jezdzie. Wtedy czyja jest wina? Moja? Zarzadcy drogi? Nie przekroczylem predkosci. Jechalem spokojnie. Powodem sa koleiny. Zaden policjant tak nigdy nie napisze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiedza ze trzeba bylo jechac wolniej. To trzeba jechac 20-30 cala
Jedna rzecz to #!$%@?.
Druga rzecz to fakt, że jak ktoś pisze wyżej akurat ten fragment może być felerny.
Trzecia rzecz to jakoś się w Polsce przyjęło że nawet jak jest #!$%@? lód na drodze bo służby zaspały to i tak będzie wina kierowcy mimo, że nawet jakby jechał 5 km na godzinę na lodzie nie jest w stanie nic zrobić tylko sunąć.
Czwarta to akurat fakt, że u nas część ludzi
Wtedy czyja jest wina? Moja? Zarzadcy drogi? Nie przekroczylem predkosci. Jechalem spokojnie. Powodem sa koleiny. Zaden policjant tak nigdy nie napisze.


@Dorth: twoja wina bo raz że koleiny są przeważnie oznakowane, dwa że nie dostosowanie prędkości od warunków na jezdni xD Prawo jazdy znalazłeś w chipsach że uznajesz że skoro dozwolone jest 120km/h to możesz tak #!$%@?ć bez względu na warunki? xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Dorth: kałuże nie pojawiają się znikąd, szczególnie na drogach szybkiego ruchu, które są generowalnie w lepszym stanie. Zwolnić chociaż na kilka kilometrów do 90kmh to chyba żadna ujma na honorze, tym bardziej że przy zjawisku akwaplaningu musi bardzo mocno padać, co niekorzystnie również wpływa na widoczność. Naprawdę to że na znakach widnieje ograniczenie do 140 nie oznacza, że w każdych warunkach możesz tyle jechać. Jak nagle zacznie śniegiem sypać to też
@let_it_be: Legalnie jadac 120 jak nagle wjedziesz w koleiny pelne wody to wystarczy zebys stracil panowanie nad autem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mowie o szybkiej jezdzie. Wtedy czyja jest wina? Moja? Zarzadcy drogi? Nie przekroczylem predkosci. Jechalem spokojnie. Powodem sa koleiny. Zaden policjant tak nigdy nie napisze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiedza ze trzeba bylo jechac wolniej. To trzeba jechac 20-30 cala
@AVOIDME: Miałem na myśli wypadnięcie z drogi, a co do luzu to trudno powiedzieć, ale nie przypominam sobie, natomiast jak jednym bokiem wjechało się w kałuże go ściągało kierownice na bok i trzeba było być albo na to przygotowanym albo pozwolić sobie szarpnąć samochodem w bok