Wpis z mikrobloga

Pytanie czysto technicznie

Mam obecnie iPhone 7 Plus 32GB jak już wiem stracił wsparcie i nie będzie aktualizowany, trochę mi podupadł na zdrowiu bo bateria 85% kondycja i trzeba ładować 3-4 a nawet 5 razy jak intensywniej się korzysta. Mam również nowego Samsunga A52 4G 128 GB firmowego który leży służy mi tylko za budzik rano do pracy.
Niestety budżet zaczął mi się troszeczkę nie spinać w tym miesiącu i braknie na jedzenie. Myślałem o sprzedaży iPhone bo generalnie nie chce już inwestować w ten telefon szkoda po prostu złotówki, a i tak zaczął coś z zasięgiem mieć modułem GSM bo często w centrum miasta szuka zasięgów.

I potrzebuje się przesiąść tylko na dwa tygodnie do końca miesiąca bo pod koniec miesiąca chciałem sobie kupić jakiś inny z internetu iPhone.

Moje pytanie brzmi czy jak bym załóżmy przerzucił dane na Android czy to ma sens według was, żeby spróbować wrócić po 3 latach do Andka ? Na tylko 2 tygodnie. Będzie odczuwalna różnica w użytkowaniu codziennym androida a iOS ?

Dziękuje za podpowiedzi oraz za rady
#iphone #samsung #budzet #pieniadze #systemyoperacyjne #ios #android #telefony #zakupy
  • 6
@Own3d_23: Jeśli twój „niedomaga” to może rzeczywiście już jest wysłużony. Pewnie bez wizyty w serwisie i otworzeniu go się nie dowiesz. Ja ze względu na prace mam go od nowości w otterbox’sie wyglada jak nówka. Ja nie mogę się przekonać ciągle do faceID. Mój młody od 2 lat używa a70 i nie narzeka na pewno warto spróbować ;)