Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RapIArbuzy: Nie, nie możesz się wypowiadać jak chcesz bo sobie tego nie życzę. USA to Ty widziałeś tylko w TV w czarnobiałym telewizorze na pocztówce którą trzymał w ręku Rysiu w Klanie. Gówno wiesz, w dupie byłeś jak widać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RapIArbuzy: Byłem kiedyś na rozmowie w startupie (z pochodzenia z USA) swego czasu bardzo znanym w Polsce i wielu chciało tam się dostać. Poszedłem na rozmowę w pewnym sensie z nudów bo dawno na żadną nie chodziłem i stwierdziłem że warto by zobaczyć jak obecne realia rynkowe wyglądają no a zmiana pracy jest też czasami dobra mentalnie - zaczać coś innego robić ciekawego:

Oto rezultat plus to co się o nich
@luxkms78: nie czytałeś chyba komentów. Mam paszport amerykański, spędziłem tam łącznie blisko rok ale nie pracowałem wówczas w IT i wróciłem do PL na studia xd długa historia. Teraz kminie czy udaloby się po bożemu ogarnąć pracę tam i wyjechać
@luxkms78: nie czytałeś chyba komentów.


@dave6: A ja pracowałem tam w IT przez całkiem sporo czasu ale na zasadzie bycia w delegacjach z Polski - finalnie mało się tam nie przeprowadziłem zmieniając zatrudnienie na oficjalne tamtejsze.
@luxkms78: generalnie myślisz że praca w IT tam różni się jakoś specjalnie pod względem kultury czy coś? Coś ciekawego jeszcze powiesz o tym? XD


@dave6: Przecież i tak chyba większość dużych IT-korpo jest amerykańska...