Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Czasami jest tak, że wstajecie rano i ktoś Wam wysyła paczkę ostrych sosów. Tym razem (chociaż w sumie to kilka miesięcy temu) wysłał mi je @Niewiemja i wreszcie mam okazję coś na poważnie z nimi zrobić()
Pierwszy na czuja jest z habanero i czymś winnym (jabłko?), bardzo dobry, nieco ostrzejszy niż Frank's, ale dalej na tyle łagodny, że można wciągnąć całą butelkę 200ml za jednym posiedzeniem, ale nadal raczej nie dla normików ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście wleciały skrzydełka na ostro, bo jak to tak ostry sos bez pieczonych skrzydełek.
Nauczka dla mnie jest taka, żeby robić nieco lżejsze sosy, bo niestety żaden z moich się do tego nie nadaje - wszystko za ostre, i dlatego jem za mało skrzydełek( ͡° ʖ̯ ͡°)

Skrzydełka zrobione wg Kenjiego, chyba wszyscy tutaj wiedzą o co kaman.
Macie trzy sztuki bez sosiku, żebyście wiedzieli jakie pyszne i chrupiące #!$%@? wyszly()

Do selera jogurt naturalny z musztardą i pietruszką, mam nadzieję że nie mnie za to nie zgarnie skrzydełkowa policja.

#keto #gotujzwykopem #jedzzwykopem #chillihead

@Niewiemja bardzo dziękuję za pyszne sosy, reszta wkrótce( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Trauma_Teddy - Czasami jest tak, że wstajecie rano i ktoś Wam wysyła paczkę ostrych s...
źródło: comment_1654973056yQ9R6z0XzftE1ACYHgTXcc.jpg
  • 3