Wpis z mikrobloga

Mirasy i Mirabele, krótka piłka. Potrzebuję trochę ankiet do licencjatu, a że w życiu nie ma nic za darmo to robię #rozdajo #pieniadze 50 zł do wygrania. Kazimierz już spogląda na was nieśmiało, bo studencki portfel do grubych nie należy, ale za uczciwie wypełnioną ankietę poleci do wybrańca przelewem czy tam czym będzie sobie życzył. Zielonki out. Deadline do jutra do północy, wtedy też losowanie przez #mirkolos. Taguję też #mirkorandom dla zasięgu, choć tylko ta pierwsza działa. Z góry dziękuję.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdN9MdTK81A3LaWydWmYeG-ELzPrTnbeBIZVZNk28WVfVwqDA/viewform
p.....e - Mirasy i Mirabele, krótka piłka. Potrzebuję trochę ankiet do licencjatu, a ...

źródło: comment_1654888853ev8gEFyoSeMbDCoNSf9hK6.jpg

Pobierz
  • 132
@piehtolenierobie Na telefoniku widać tylko pierwsze 3 odpowiedzi, w pierwszej chwili myślałem że są tylko te 3 do wyboru i nie zgadzając się na dwie pierwsze zaznaczałem "trudno powiedzieć". Pewnie nie tylko ja, ale błąd może rzutować na rozkład odpowiedzi zasadniczo niezgodny z wolą odpowiadających

@edit: Tak wiem że można sobie przesunac, w pierwszej chwili nie zauważyłem
wojnar69 - @piehtolenierobie Na telefoniku widać tylko pierwsze 3 odpowiedzi, w pierw...

źródło: comment_1654898819WQ7KIlDl7htElrblsw7z45.jpg

Pobierz
@wojnar69: ja i tak będę jeszcze analizował każdą ankietę, więc jeśli będę widział, że ktoś poleciał od góry do dołu taką samą odpowiedź bo rozdajo, to po prostu ankieta będzie odrzucona. Ale dzięki za czujność
@KranikSpolski: badam to, w jaki sposób ludzie postrzegają grę w pokera. Jakie zagrożenia uważają za najgroźniejsze, jakie są według nich najmniej prawdopodobne. Sprzedam też jak bardzo poker jest postrzegany stereotypowo. Czy może dalej ludzie myślą o nim w kategoriach tego, jak był przedstawiany w filmach (liczy się tylko szczęście, udane przekręty etc), czy jednak trzeba umieć coś tam policzyć, poszacować prawdopodobieństwo, zadbać o dobry mindset. O wynikach i moich przypuszczeniach nie
@fifirafa: powoli się zbierają, na razie na 180 ankiet jest 20 osób, które grają codziennie lub kilka razy w tygodniu. Później przy analizie wyjdzie czy to gracze wygrywający czy nie. Do tego mamy weekend, a to właśnie o tej porze jest najwięcej graczy rekreacyjnych przy stołach, toteż zawodowcom nie w głowie wypełnianie ankiet :)
@kolorowe_jarmarki: takie było założenie, bo gdybym umieścił opcję "przeciętne" to taką odpowiedź wybrałoby z 80% ankietowanych. Nie ma tak łatwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Nekyoo: Zgadza się, ale ograniczyłem się tylko do takich szeroko pojmowanych czynników, bardziej chodzi o kierunek myślenia. W kontekście mojej pracy nie jest to aż tak istotna kwestia, żeby rozkładać ją na czynniki pierwsze.