Wpis z mikrobloga

pracował ktoś kiedyś w SII? Szukam opinii. Wiem, że dużo zależy od projektu jaki dostanę, ale chciałbym też się dowiedzieć coś na temat samej kontraktorni. No i jak tam na UZ/b2b z własnym sprzętem? Dają pracować na własnym? Bo rekruterka powiedziała, że jak się dogadam ze swoim kierownikiem w SII. Niby dostałem remote, stawka satysfakcjonująca dosyć

#pracait #informatyka #programowanie
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TMBRK: zależy. Mi podpadli, bo dali 3 miesięczne wypowiedzenie klientowi, a mi dali znać dopiero w ostatnim momencie jak chcieli dać wypowiedzenie mi, mimo że ponad dwa miechy wcześniej już wiedzieli (nie znaleźli nowego za moją stawkę).
@TMBRK: potwierdzam słowa kolegi wyżej - na rozmowie rekrutacyjnej też mi mówili, że bez problemu i łatwo zmienię projekt w razie czego. Skończyło się na tym, że zaproponowali zmianę dopiero jak złożyłem wypowiedzenie umowy (chociaż od dwóch miesięcy wiedzieli, że nie chce kontynuować pracy w obecnym projekcie). Byłem już dogadany w innej firmie, więc już było za pózno i tylko dlatego stamtąd odszedłem. To było ze 3 lata temu, może od