Wpis z mikrobloga

@Cavalorn: Raz mi się zdarzyło, że pojawiła się informacja o rzekomym oddaniu roweru poza stacją. Co ciekawe w historii wypożyczenia można było zobaczyć, że niby wypożyczyłem też spoza stacji, a tak nie było. Ten sam rower został zwrócony przez innego użytkownika kilkanaście sekund przed moim wypożyczeniem, bo jeszcze widziałem, jak go zwraca na stację, oddałem go na innej stacji. Historia wypożyczenia pokazywała zarówno w miejscu wypożyczenia jak i oddania jakieś losowe
@Wykopaliskasz: #!$%@? im się ten gps w rowerach czasami przy oddawaniu / wypożyczaniu od lat i nic z tym nie zrobili

update:
KOLEJNY RAZ ODRZUCILI MI REKLAMACJĘ OMG nawet #!$%@? zdjęcia mam cyk rower idealnie na stacji zaparkowany widać nazwę stacji widać nr roweru no #!$%@? czego więcej chcą?
@Wykopaliskasz: zrobiłem po tym jak minutę po zwróceniu roweru wyskoczyła mi wiadomość o opłacie dodatkowej xD jakieś dowody warto mieć. I jeszcze jak na złość wiadomość przyszła akurat jak przyjechał mi tramwaj i musiałem na kolejny czekać :<
@Wykopaliskasz: W historii pokazuje 15 minut wcześniej, prawie 3 km dalej, po drodze. Nawet jakbym pobiegł z tym rowerem na plecach z miejsca gdzie ich system pokazuje, że oddałem to zajęłoby mi to dużo więcej czasu xD no niemożliwe żeby to było cokolwiek innego niż błąd w ich systemie