Wpis z mikrobloga

@Krupier: Nawet nie musze wchodzic na strone tego formularza zeby wiedziec ze miales wczesniej pole w ktorym miales wpisac date wydania dowodu. Dowod jest wazny 10 lat - dlatego powinno sie to zgadzac, a najwyrazniej #!$%@? daty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: Nawet nie musze wchodzic na strone tego formularza zeby wiedziec ze miales wczesniej pole w ktorym miales wpisac date wydania dowodu. Dowod jest wazny 10 lat - dlatego powinno sie to zgadzac, a najwyrazniej #!$%@? daty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@LuQano:

Nie rób ze mnie idioty, nic nie #!$%@?łem.

Formularz nie puszcza dalej gdy dowód jest ważny krócej niż 10 lat.
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: https://obligacje.pl/pl/edukacja/lekcja-pierwsza
Tylko należy rozróżnić obligacje od lokaty. Obligacje to papiery dłużne, gdzie pożyczasz jakiejś instytucji pieniądze, a ona następnie co 3-6-12 miesięcy będzie Ci wypłacać odsetki na koniec każdego okresu, a po ustalonym z góry czasie wykupi od Ciebie papiery dłużne, czyli zwróci kwotę za którą zakupiłeś obligacje.

Obligacje funkcjonują na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Na rynku pierwotnym możesz kupić obligacje taniej (nawet za 97.5% ceny nominalnej jeśli zrobisz
  • Odpowiedz
@affairz: nie mogę edytować:
ja pierd0000000le xd
mam lokatę do 12.08. i to w samej kasie stefczyka teraz jest już 4,3 o tej samej nazwie, gdzie ja mam 3.2 na stałej.
Myślałem, że to inaczej w czasie się rozłoży, bo dopiero co była aktualizacja wibor3m i myślałem, że będę moze ok pół lub 1 miesiąc w plecy rozjechany, a tu raptem 2 tygodnie minęły i ju podwyżki?
Chyba z holduję jeszcze
  • Odpowiedz