Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
Na wykopie jestem od 7 lat i robię pierwsze #rozdajo z okazji otwarcia własnego sklepu internetowego gdzie kupicie stal do wypieku pizzy w piekarniku.

Zasady: wśród plusujących zostanie wylosowana jedna osoba, która otrzyma stal prostokątną 380 x 350 x 6 mm, która jest 100x lepsza od kamienia, zmieści się do większości piekarników i pozwoli na wypiek fajnej picki w stylu neapolitańskim.

Losowanie w Dzień Dziecka 01.06 o 21:37 przez #mirkorandom
Zielonki out

Zachęcam również do lajkowania:

Facebook
Instagram

#pizza #grill #gotujzwykopem #kamiendopizzy #gotujzwykopem #staldopizzy #bojowkapiekarska
pizzarrs_com - Hej Mirki,
Na wykopie jestem od 7 lat i robię pierwsze #rozdajo z oka...

źródło: comment_1653830392Op5Arul7TGaQmn3xjvYVcu.jpg

Pobierz
  • 121
@wypokowy_expert: Pizza nie potrzebuje do pieczenia 500 stopni, piekarnik rozgrzewajacy sie do 300 w zupelnosci wystarczy. Zreszta w tych profesjonalnych piekarnikach rowniez stosuje sie stalowe screeny - tyle ze nie jest to kawalek litego zelaza, a stal przepuszczajaca powietrze.
No i zaden podklad pod ciasto nie spowoduje ze w 200 stopniach zagotuje sie na pizzy ser, a to jest wlasnie powod dla ktorego pizza w pizzeri wyrasta tak jak wyrasta.
@pizzarrs_com: Dysponujecie jakimiś certyfikatami, które dopuszczają wasz produkt do kontaktu z żywnością? Z czego to jest zrobione? Ze jakiej konkretnej stali? Pisaliście, że smarujecie to olejem. Co to za olej?

Nie zrozumcie mnie źle, ale wkładanie sobie jakiegoś nieokreślonego kawałka blachy moczonego w jakimś oleju do piekarnika, nagrzewanie tego do 300 stopni, a potem jedzenie pizzy z czegoś takiego może się skończyć na onkologii. Oczywiście mam nadzieję, że macie tego świadomość
@Boomkin: jak czytam Twoj komentarz to przed oczami mam swoja znajoma - pania grafik, ktora przy kazdej mozliwej okazji, dokladnie tak samo jak ty, krytykuje logo, marketing, nawet ogloszenia o prace, doslownie wszystko co dotyczy firmy w ktorej jestem kierasem - potezny zaklad zatrudniajacy prawie tysiac osob, z rownie przepoteznym kapitalem i ani zlotowka kredytu xDDD jak sprzedawalem mieszkanie i poprosilem ja o zrobienie zdjec to dostalem elaborat, ze spoko, ale
@pizzarrs_com: odniescie sie do pytania poprzednikow o dopuszczenie takiej stali do kontaktu z zywnoscia bo rowniez jestem ciekaw. Btw, uzasadniajac cene pisaliscie o obrobce tego kawalka blachy itp. Odpowiadam jako czlowiek zorientowany - wyciecie laserem (o ile jest juz rozrysowany) calego arkusza na takie kawalki okolo minuta. Przepyszczenie przez szlifierke wszystkich wypalonych blach zeby pozbyc sie gratu - okolo 10 min. Ciekawi mnie czy to wszystko co robicie, czy nakladacie jakas
@pizzarrs_com: ciekawa sprawa. Można uchylić drzwiczki piekarnika, aby oszukać termostat. Wtedy grzałka nie wyłącza się i może nagrzać stal do jeszcze wyższej temperatury. Polecam dodać na stronie przepis na pizzę, albo np. w formie grawerunku laserowego na samej stali :D Gdybyś chciał tłumaczyć stronę na język angielski, polecam się.

tutaj moja franca:
mamabijeatataniezyje - @pizzarrs_com: ciekawa sprawa. Można uchylić drzwiczki piekarn...

źródło: comment_1653846297eS5TmryzOngLhqzxM5z1tT.jpg

Pobierz