Wpis z mikrobloga

Mirki odkąd zacząłem brać paroxinor na nerwice, to mam wrażenie, że działanie tego leku pogorszyło moje objawy. Od pięciu dni przyjmuję ten lek i mam jakiś objawowy rollercoaster, dwa dni temu czułem się dobrze, teraz pojawił się wzmożony lęk, lekkie otępienie i stres. Dzisiaj co chwile, moja narzeczona musiała powtarzać zdania, bo jestem strasznie roztargniony. Miał ktoś podobne doświadczenia? Warto umówić się do lekarza, po tak krótkim czasie by to omówić?
#psychiatria #nerwica
  • 7
@rankors: mi nasilała paroksetyna lęk przez pierwsze parę tygodni. myśli samobójcze też się nasiliły w sumie, przeszło w ciągu miesiąca ok i działała jak powinna.
@rankors: wolniej wchodzić na pełną dawkę to jedyne co mi przychodzi do głowy w własnym zakresie.
na lęki/stres rozwiązanie jest łatwe, ale musiałbyś mieć lekarza który się zgodzi - benzodiazepiny na początku dołączyć w małej dawce, np na pierwsze 2 tygodnie. To działa po parudziesięciu minutach i usunie lęk, ale ogłupienie/senność pogorszą.
@10129: w takim razie chyba postaram się to przeczekać. :D Trochę lipa, że rozwala mi to koncentrację w chwili gdy jest mi najbardziej potrzebna, ale może za kilka akurat się coś polepszy. Bardzo dziękuje za info ()