Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #zalesie #kiciochpyta #dzienmatki #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
Mojej żonie się przypomniało, że w ten poniedziałek co był, jej matka wylatuje do Holandii na wakacje do jej drugiej córki.
Więc stwierdziła, że weźmie mój prezent dla mojej matki i mi odkupi, a ten prezent wręczy swojej bo jej jeszcze nic nie kupiła.

Prezent: Szlafrok, kapcie, kosmetyki na łączną kwotę 350 zł.
Mówię okej jak odkupisz,tylko tak żebym mógł w czwartek pojechać do mamy i jej to wręczyć.

Z tego co mi wiadomo, moja żona nie zrobiła nic żeby to odkupić na czas, a jak ją dobrze znam to pewnie nie myślała nawet tego odkupić.

Robić inbę jak wrócę do domu i zjem obiad? - który sam ugotowałem. Kiedy zapytam, kochanie masz ten prezent dla mojej mamy? Bo chciałbym dzisiaj pojechać z nim.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628f31ec018a65f3d3a1b4df
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 37
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Według mnie robienie imby nic nie da. Sam jesteś sobie winien, że wybrałeś kobietę o takim charakterze na żonę albo dopuściłeś, żeby jej charakter się zepsuł.

Tak naprawdę co osiągniesz imbą? Możesz mieć pewność, że w podobnej sytuacji postąpi podobnie niezależnie czy zrobisz imbę czy nie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania > i zjem obiad? - który sam ugotowałem. Kiedy zapytam, kochanie masz ten prezent dla mojej mamy? Bo chciałbym dzisiaj pojechać z nim.

#!$%@? Opie xD lepiej nic jej nie mów bo Cię z domu #!$%@? XDD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po co? Najlepiej po cichu się #!$%@? na swoją żonę i nic jej nie mów żeby przypadkiem nie urazić. Po co się komunikować w związku i mówić otwarcie o tym co nam się podoba a co się nie podoba. Niech się każda ze stron sama domyśla. Pewnie większość małżeństw tak żyje, z okresowymi wybuchami frustracji pod postacią kłótni. Wmawiając sobie przy tym że to normalne się kłócić co jakiś czas.
  • Odpowiedz