Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #zalesie #kiciochpyta #dzienmatki #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
Mojej żonie się przypomniało, że w ten poniedziałek co był, jej matka wylatuje do Holandii na wakacje do jej drugiej córki.
Więc stwierdziła, że weźmie mój prezent dla mojej matki i mi odkupi, a ten prezent wręczy swojej bo jej jeszcze nic nie kupiła.

Prezent: Szlafrok, kapcie, kosmetyki na łączną kwotę 350 zł.
Mówię okej jak odkupisz,tylko tak żebym mógł w czwartek pojechać do mamy i jej to wręczyć.

Z tego co mi wiadomo, moja żona nie zrobiła nic żeby to odkupić na czas, a jak ją dobrze znam to pewnie nie myślała nawet tego odkupić.

Robić inbę jak wrócę do domu i zjem obiad? - który sam ugotowałem. Kiedy zapytam, kochanie masz ten prezent dla mojej mamy? Bo chciałbym dzisiaj pojechać z nim.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628f31ec018a65f3d3a1b4df
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 37
  • Odpowiedz
yaroszek: Tak, ja na początku siedziałem cicho i ustępowałem w wielu rzeczach i związek zaczął się sypać, bo źle się w nim czułem.
Otarło się o terapie małżeńskie itp i obecnie walczę o swoje i jak mi się coś nie podoba to o tym mówię. Czasami kończy się imbą, ale wyszło to nam obu na zdrowie.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
Maj gad a moja różowa powiedziała, że jestem rozrzutny bo wydałem 45zł na prezent dla mamy i idę z nią do restauracji na obiad XD XD XD


@ChickenDriver: jeśli nie wynika to po prostu z waszej bardzo trudnej sytuacji finansowej to... no fajna ta twoja różowa xD
  • Odpowiedz
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania

Takie podejście to szukanie konfliktu.

Ja robię tak, że nie szukam konfliktu, gdyby moja kobieta by tak zrobiła to bym jej zwrócił uwagę, gdyby się nie zmieniła to bym ją zostawił.

Zostawiłem w ten sposób wiele kobiet - ale warto było. W końcu mam te jedyna.

W pracy robię to samo, ale tu jeszcze tej jednej nie mam.
  • Odpowiedz