Wpis z mikrobloga

@Messix: moj stary ogląda tylko po to zeby zobaczyć jak cos mozna zrobic gdyby mu kiedyś przypadło robić cos podobnego :D ale zawsze przy obiadku komentował, ze "na pewno by mu tak poszły te śruby", "ale tutaj fuszera" i klasyk każdego odcinka o starym aucie "wez w Polsce znajdz części tak latwo jak oni znajdują w tej Angli" xD
@Zgrywajac_twardziela: trochę przy autach robiłem, trochę handlowałem jak właśnie Mike i Ed w jednym. Kiedyś dwoma puszkami farby #!$%@? wszystkie zaprawki na e34, w #!$%@? zabawy papierkami ściennymi suchymi jak i wodnymi, zajebista polerka + woskowanie i najtańsza powłoka ceramiczna (porównywalny efekt do nabłyszczania na myjniach bezdotykowych choc utrzymuje się nieco dłużej). Efekt? Nikomu nie powiedziałem co zrobiłem, każdy był zachwycony efektem, auto poszło w jeden dzień i jeździ do dnia
@Mmmkurla: Jako ciekawostkę mogę podać, że Pan Jacek Balkan był główną osobą odpowiedzialną za wyszukiwanie i kupowanie samochodów do serii Wheeler Dealers, Mike był tylko "charyzmatycznym" słodkim prowadzącym. Aktualnie Jacek Balkan prowadzi kanał Motodziennik, bardzo polecam. Tutaj w 2018 ma nawet odcinek jak opowiada o swojej historii z Wheeler Dealers https://www.youtube.com/watch?v=4KzQ_vj4Y4I
Pobierz Tomaszwro - @Mmmkurla: Jako ciekawostkę mogę podać, że Pan Jacek Balkan był główną os...
źródło: comment_1653550685ToeocDq4BUxt2Afyr3EErE.jpg
@Mmmkurla: a ja Eda nie widziałem nigdy w samym krótkim rękawku ;) zawsze koszulka na koszulkę. Ten Mike to taki typowy handlarz cwaniaczek, nie napracował się, ale błyszczał przed kamerą.

Typowa sprzedaż auta przez Mike'a

Mike: Chcę za niego 9000$
Kupiec: Mogę zaoferować 5000$
Mike: tyle to nie mogę zejść, 8000$
Kupiec: auto jest piękne, ale mogę dać ostatecznie 6000$
Mike: wyciąga łapę do przybicia ceny i mówi "spotkajmy się w
@Tomaszwro: Byłem na tym spotkaniu z nimi w forcie w Wawie, organizowało to wtedy Discovery. Jakim szokiem było zobaczyć na żywo, że "niski grubcio" ma ponad 180cm a "trochę wyższy" Ed to dwumetrowa kolumna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziennikarze (niestety) mieli tam osobny czas i nie sposób było upiec 2 pieczeni na jednym ogniu :)
Pobierz NyanNyan - @Tomaszwro: Byłem na tym spotkaniu z nimi w forcie w Wawie, organizowało t...
źródło: comment_1653555530J0UPP9viLnRom2sqbEQm5B.jpg