Wpis z mikrobloga

@CastleBuilder: To, że tak ludzie postrzegają to nic nie zrobisz, depresja w tych czasach jest nadużywanym pojęciem, więc tak, dla kogoś "depresja" to będzie brak atencji przez kilka dni czy to, że rozwali Ci się telefon, niektórzy po dużo gorszych przeżyciach, nie będą mówić o depresji, lecz nie zważając na to jak kto to odbiera, gadanie, że laska nie może mieć depresji, bo jest jej łatwiej zbierać atencje wokół siebie, jest
porównywanie kto ma gorzej też jest żałosne, ta laska nie może mieć źle, nie może mieć depresji, to tylko dla chłopów, zachowujecie się czasami gorzej niż polki które obrażacie XD


@howtowisnia: Kobiety i mężczyźni tak samo mogą mieć depresje. Różnica jest w społecznym postrzeganiu i w tym, ze to jednak płeć żeńska przoduje w zbijaniu atencji na pseudodepresji. Jeszcze się nie spotkałem, żeby facet budował sobie kółko adoracji wokół teatralnego przedstawiania
Jeszcze się nie spotkałem, żeby facet budował sobie kółko adoracji wokół teatralnego przedstawiania swojej depresji albo bordera.


@localoca A ja spotkałem i tych facetów jest dosyć sporo. Zazwyczaj można ich znaleźć na YouTube, gdzie zakładają podkast po tym jak rzuciła ich dziewczyna xD
A ja spotkałem i tych facetów jest dosyć sporo. Zazwyczaj można ich znaleźć na YouTube, gdzie zakładają podkast po tym jak rzuciła ich dziewczyna xD


@grzsci: Pokażesz przykład? serio jestem ciekaw


@howtowisnia: Kobiety i mężczyźni tak samo mogą mieć depresje. Różnica jest w społecznym postrzeganiu i w tym, ze to jednak płeć żeńska przoduje w zbijaniu atencji na pseudodepresji. Jeszcze się nie spotkałem, żeby facet budował sobie kółko adoracji wokół teatralnego przedstawiania swojej depresji albo bordera. Kobiety i owszem.

A ten wpis czy cały tag przegryw i podobne to niby o czym jest jak nie na zbijaniu atencji? XD
@localoca: przecież wykop jest idealnym przykładem jak faceci robią to o czym mówisz, na tagach typu przegryw, blackpill zbijacie sobie konia do siebie, dajecie sobie poklask i licytujecie się kto ma gorzej w życiu, facet też może jechać na depresja mode i traktować to jako wymówkę że nic nie musi robić, co jest bardzo zauważalne na tym tagu, gdzie każdy neet ma depresje i dlatego nie może robić, każdy przegryw ma
@localoca: a co mnie obchodzi, że jakaś pinda zbija sobie na tym atencję? też mi się to nie podoba, bo daje pożywkę takim ja ten wyżej, który wylewa swoją żółć na całą płeć. Czytam czasem niektóre wpisy tu i wybaczcie, ale rzygać się od tego chce, jest to frustrujące, dobijające. Depresja to nie tylko samotność to masa innych negatywnych emocji, które rzutują na nasze życie. Jeśli nie widziałeś męskiego kółka adoracji