Wpis z mikrobloga

@bartton: Może nie jest debilem, ale skoro coś da się wytłumaczyć prościej jak dla cepa, to dlatego tego nie zrobić, bardziej inteligentni się nie obrażą za nienaruszanie ich cennych zasobów intelektu na jakieś pierdoły
@mleko23: W sumie to wolę tak niż googlowanie jakiś dziwnych opakowań. Jak segregacja to powinno być na opakowaniu właśnie takie info. Tak- jak dla debili. Propsuję.


@To_ja_moze_pozamiatam: ja po prostu sprawdzam na właściwej miejskiej stronie i mam #!$%@? - to i tak więcej wysiłku niż większość. U manie taka: https://www.czystabydgoszcz.pl/odpady-komunalne/rady-na-odpady/sprawdz-wyrzucic-odpad/

ale tak, zgodzę się. Ciebie robaku cisną tak, że nawet normalnej słomki do shake nie możesz mieć, ale producentom uchodzi
@mleko23: Z jednej strony dobry pomysł, z drugiej, najprostszym rozwiązaniem byłoby promować stosowanie jednego materiału, przez stawkę opodatkowania w zależności od opakowania. Wtedy okazałoby się, że metrowy kabelek nie musi być jednocześnie zapakowany w karton, plastik i metalowe spinki.
@mleko23
@To_ja_moze_pozamiatam
@C8H18

Podnieśli wam opłaty za śmieci o 200-300% w ciągu ostatnich paru lat i wymagają żebyście robili robotę za śmieciarzy, a wy się cieszycie xdd

Zapytajcie się kiedys kierowcy śmieciarki czy robi mu jakąkolwiek różnice jakiego rodzaju śmieci ładuje.

Odpowiedź będzie taka, że za symboliczne 0,7 #!$%@? tam nawet materiały radioaktywne xdd