Wpis z mikrobloga

Zamowilem sobie kawke na shopee, z dostawa do paczkomatu, jak sie okazalo paczkomat znajdowal sie w sklepie zabki, wszystko spoko, jednak przy probie, podkreslam probie odebrania paczki juz nie bylo tak wesolo.
#inpost czy wy jestescie normalni ? Tak wyglada teraz odbior paczki u was:
https://streamable.com/3s85ea
https://streamable.com/pdd0nh

ciekawe jakby to wygladalo jakbym zamiast kawy zamowil np telewizor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na koniec dodam ze przegralem te nierowna walke, a paczka zostala w srodku, wraz z rozsypana kawa, niestety pociete zostalo nie tylko opakowanie ale tez moje palce.

#allegro #shopee #paczkomaty #zabka #inpost
xTheGunnerx - Zamowilem sobie kawke na shopee, z dostawa do paczkomatu, jak sie okaza...

źródło: comment_1652992316xbvEzO6lmAiwCjivqCfDAx.jpg

Pobierz
  • 19
@TakiTaki: ty serio myślisz że nie używałem obu rąk ? I tak po prostu zostawiłem sobie tą paczkę w środku ? Jeśli tak to gratuluję :)
Nagranie filmiku poleciła mi pani z żabki. Żeby był jako dowód do reklamacji..
@lubaluft: czekałem na ten zakręt w stronę sprzedawcy, tylko wypierdki mogły wpaść na taki pomysł jak by to sprzedawca miał wpływ na wielkość otworów w paczkomacie chociaż ciężko to nazwać paczkomatem bo takowy musi spełniać założone standardy a ostre krawędzie na pewno nie pomagają w ładowaniu i rozładowywaniu takich urządzeń
@zxwe: a w środku wszystko się belentalo. Ani streczu, ani kulek. #!$%@? nawet gazet matoły nie dały.
Całe szczęście zamówiłem też torbę, więc jakoś to się uchowało, ale więcej tam nie zamawiam.
@Matpiotr: współczuję, czytając opis już mam wyższe ciśnienie. Lepiej miewałem zapakowane jakieś gówna z shopee, niż przykładowo grę na switcha, a co dopiero laptop. Dziwne, że w siatkę tego nie zapakowali z takim podejściem.
@zxwe: nom, kpina trochę. Też mam z szopi dużo, i faktycznie większość jest pakowana w strecz, czasem falowany karton. Nawet pierdoły co nie mają prawa się zniszczyć.
@Matpiotr: no, raz miałem tak zabezpieczoną paczkę, że kwadrans męczyłem się, aby to odpakować. Przez chwilę myślałem, że kartę graficzną przypadkiem zamówiłem.. A później wydajesz 500 zł na Lego z Amazon i braknie słów w jakim stanie potrafi to przyjść.