Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 555
Właśnie sobie uświadomiłem, że od bardzo, bardzo dawna nie widziałem w żadnym super markecie żadnego stoiska promocyjnego. Czy to moje nie ogarnianie przestrzeni czy rzeczywiście zniknęły one z super marketów? Może ma. To coś wspólnego z kowidem? Ale chyba już to nie ma i nie musimy się go bać, a stoisk nadal brak.
resuf - Właśnie sobie uświadomiłem, że od bardzo, bardzo dawna nie widziałem w żadnym...

źródło: comment_1652934238myDqKQl4tNVkmWfdCLGWag.jpg

Pobierz
  • 85
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kabasyl: Mi jak dali na promocji kiedyś piwko to długo je kupowałem - bardzo dobre było dopóki nie musiałem kompletnie zrezygnować z alkoholu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@resuf: też miałem takie przemyślenia gdzie darmowe jedzonko i panie podrywające mężczyzn, smuteczek
(,) sam raz jedną zrobiłem ramparparam
xD zorientowali się po 20 latach


@Serghio: u mnie w poprzedniej pracy marketing dzielnie rozwiązał problem, który sami stworzyli xD Chwalili się, że oszczędzili kilkaset tysięcy złotych i że teraz dbają o środowisko, bo zrezygnowali z gazetek promocyjnych, które są wrzucane ludziom do skrzynek pocztowych. Oczywiście wszystko poprzedzone rokiem badań i ankiet wśród klientów, którzy zgodnie stwierdzili, że takie gazetki natychmiastowo #!$%@? do kosza ( ͡º ͜ʖ͡º