Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 555
Właśnie sobie uświadomiłem, że od bardzo, bardzo dawna nie widziałem w żadnym super markecie żadnego stoiska promocyjnego. Czy to moje nie ogarnianie przestrzeni czy rzeczywiście zniknęły one z super marketów? Może ma. To coś wspólnego z kowidem? Ale chyba już to nie ma i nie musimy się go bać, a stoisk nadal brak.
resuf - Właśnie sobie uświadomiłem, że od bardzo, bardzo dawna nie widziałem w żadnym...

źródło: comment_1652934238myDqKQl4tNVkmWfdCLGWag.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@resuf: znajomy ma firme która kiedyś wystawiała takie stoiska dla różnych firm- covid to zlikwidował i okazało się że takie promocje #!$%@? dawały.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 272
@kabasyl: ale kowida już nie ma. To gdzie stoiska? Dlaczego nie można już chodzić i jeść za darmo, a potem odmawiać zakupu? Zawsze lubiłem te ptasie mleczka podzielone na 4 części.
  • Odpowiedz
@resuf: Pamietam za dzieciaka, to w selgrosie przy każdej alejce ktoś stał. Można było spróbować jakichś gotowych sosów, zagryźć sobie ciastkiem, a i cos do popicia wie znalazło. Ostatnio tes to zauważyłem, ze prawie wgl już tego nie ma. W zeszłym miesiącu widziałem jakieś stanowisko z puzzlami do kinderkow czy cos, ale bez degustacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Pyritz: mutti jest pyszne mmmm. Gamechanger jeśli chodzi o robienie pitcy w domu

@resuf: covid nie ma z tym nic wspólnego, po prostu inflacja tak #!$%@?, że producenci boją się, że hordy polaka zwyczajnego zjedzą próbki produktu razem ze standem i hostessą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@resuf: Ja ostatnio w Auchan widziałem kobietę, co z chlebkiem pokrojonym na tacy ludzi częstowała i zachęcała do kupna.
Ale fakt, nie ma już takich stricte stanowisk jak na zdjęcie, a nie wiem czy długo przed covidem nie polikwidowali już.
  • Odpowiedz
@kabasyl: nie dawaly #!$%@?, jako dzieciak pamietam zlote czasy jak z dziadkami smigalem do makro w lodzi sie #!$%@?, cieszylem sie ogromnie jak cokolwiek bylo za friko

do tej pory kupuje w makro chociaz nie mam firmy i wcale nie jest tanio, po prostu milo mi sie kojarzy z latami 90
  • Odpowiedz
@resuf: Osobiście zawsze czułem obrzydzenie do tych stanowisk. Żarcie wystawione na kilka godzin na powietrzu w obecności nie oszukujmy się ale co najmniej kilkuset osób które przechodziły obok tego, a niektórzy jedli w jego obecności i nie rzadko pochylali się wąchając zanim spróbują - obrzydliwe

Jakiś miesiąc temu widziałem w Kauflandzie takie stanowisko z batonikami Dare - i to było spoko, bo pełnowartościowy produkt identyczny jak z półki - w folii
  • Odpowiedz