Wpis z mikrobloga

@Tibor:
Czas na wrzucenie pasty o polskich przedsiębiorcach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polscy tzw. "przedsiębiorcy" to najbardziej roszczeniowa grupa w tym kraju.


Pracowników ma wykształcić państwo, za szkolenia zapłacić państwo, infrastrukturę wybudować państwo, na koszty działalności ma dać dotacje państwo, kryzys - ratować ma państwo.


W zamian... nie dają absolutnie nic, nawet pensji, bo pracowników znowu ma zapewnić państwo w postaci stażystów, którym płaci PUP, a nie
  • Odpowiedz
@Tibor: zatrudniłem się niedawno w nowym zawodzie, gdzie totalnie nic nie umiałem, nawet podstaw. Powiedziałem to otwarcie na rozmowie, ale szukali ludzi, a mnie ta praca zaciekawiła. Sporo osób nawet mnie chwaliło, że daję sobie radę, że ogarniam, a czego nie umiem to mnie douczają, wyjaśniają, odpowiadają na pytania. Ale jest jeden gościu co kurde do prawie każdej rzeczy musi się przyczepić, że to #!$%@? robię, że tamto, że takie rzeczy
  • Odpowiedz
@spidero: ci co dobrze placa to robia szkolenia bo wiedza ze wyszkolony pracownik to zysk

nawiekszy bol dupy o szkolenia maja wlasnie tacy janusze byznesu ktorzy to od 20 lat dokladaja do interesu
  • Odpowiedz
@Tibor: dlatego jak dla mnie wszystkich polskich przedsiębiorców mogą wyciąć w pień zachodnie korporacje i wyjdzie nam to na dobre, nie ma niczego gorszego niż pracowanie dla polaka i polska szkoła zarządzania xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tibor: Ci sami młodzi - poniżej 5k na rękę nie da się żyć.
W dobie dzisiejszego, globalnego dostępu do informacji nieogarnac sobie chociaż podstaw wiedzy do pracy o którą się staramy też dużo świadczy o kandydacie. Większość obecnie ma takie podejście czyli duże oczekiwania samemu nic nie oferując.
  • Odpowiedz