Wpis z mikrobloga

@Tibor: to jest właśnie złe poprowadzenie państwowej edukacji, 100% Centralnej Edukacji Narodowej , 0% dla przedsiębiorstw, z drobnymi wyjątkami, ale np. Niemcy mają pewne rozwiązania dla przedsiębiorstw i to działa.
  • Odpowiedz
@Tibor: Kurła ci młodzi nam prace zabierają

*wyjazd za granice
Kurła kto na nasze emerytury będzie robił!? No ta najlepiej uciekać zero patriotyzmu wśród młodych rozpuszczonych gówniarzy!
  • Odpowiedz
@Tibor: niby heheszki ale trochę w tym prawdy - gdy jeszcze musiałem robić rekru to połowa kandydatów nie nadawałaby się nawet na stażystów xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Tibor: nie ma nic gorszego w robocie jak dadzą ci kogoś zielonego do szkolenia i nie płacąc dodatkowo za to. Nie dość, że musisz swoją robotę ogarniać to jeszcze wymoczka pilnować
  • Odpowiedz
@Tibor: ja bym do tego jeszcze dodał rubasznych żartownisiów "hehe młody przyniś no wiodro fazy i klucz wiolinowy"

patrzysz się na niego jak na debila, wiesz że sobie robi z ciebie żarty, ale przełykasz gorzką pigułkę, bo nie chcesz mieć wrogów w nowej robocie, więc idziesz po ten hehe klucz pod nosem mówiąc sobie "#!$%@? debilu partytury od konfitury nie odróżniasz, a ze mnie chcesz idiotę robić", wracasz oczywiście z pustymi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zdjeciegipsu: to trzeba go tak wyszkolić aby uciekł i wtedy nikogo już do szkolenia nie dadzą. Sprawdzałem to już u siebie, plusem był fakt, że koleś i tak się totalnie do niczego nie nadawał ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzarnyOwiec: no ja takich czterech przerobiłem w jednej robocie, bo janusz chciał oszczędzić i przyjmował samych lewusów bez doświadczenia. Człowiek sam szybciej wszystko zrobi niż z nieogarem. Ale po czwartym sam stamtąd uciekłem bo miałem dość
  • Odpowiedz
@zdjeciegipsu: to jest znany problem i ma swoją nazwę - "efekt morza martwego". W skrócie: jest źle, zdolni pracownicy uciekają, na ich miejsce pakuje się kogokolwiek byleby tylko były ręce do pracy co skutkuje #!$%@? tych co zostali i przekonuje ich do szukania szczęścia gdzie indziej. Po paru takich iteracjach ciężko naprawić ten problem nawet jak płacisz workami złota bo po prostu nikt nie chce się babrać w takim gównie. Tu
  • Odpowiedz
@Tibor: Nie pamiętam gdzie to słyszałem/czytałem, ale mi się spodobało więc przytaczam: Dwaj właściciele firm rozmawiają o szkoleniach dla swoich pracowników, jeden mówi że nie wysyła nikogo na szkolenia bo się boi, że jak ich wyszkoli to mu uciekną. Drugi pyta czy się nie boi, że ich nie wyszkoli i zostaną?
  • Odpowiedz