Wpis z mikrobloga

@swistak33: Czyli teraz potwierdzasz to co napisałem wcześniej a chwilę temu, stwierdziłeś, że bzdury gadam...
W Polsce możesz zjeść polską kuchnię na każdym rogu, w Niemczech niemiecką też praktycznie wszędzie. Fast-foody, jadłodajnie i ekskluzywne restauracje. Dla każdego coś się znajdzie. A w Wilnie, żeby zjeść coś tradycyjnie litewskiego to trzeba pójść do starego miasta, w miejscu pełnym turystów, do restauracji, gdzie żaden lokals nie przychodzi.
  • Odpowiedz
@kalafi0r: @DigitalStarGirl: mentalnie nie różnicie się od kacapów. Tak samo tkwicie w swojej bańce informacyjnej i macie "pewność" do swojego świata

Gdyby jemu zabrać 20 cm wzrostu, albo tobie cipsko, to wasza "miłość" rozsypałaby się jak domek z kart


@SuperTimor435: gdyby w ich mieszkanie trafiła bomba to by byli bezdomni... A gdyby oboje nie mieli rąk i nóg to by się nigdy nie spotkali.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anesa: w Wilnie jest fajna niedroga (mogło podrożeć) knajpa z jedzeniem, nie wiem jak teraz ale z 3 lata temu (kurcze nie wiem kiedy byłem, moze wiecej), nie wiem tez czy jeszcze istnieje, ale patrze że chyba tak, Bernelių Užeiga
  • Odpowiedz
@Adrian00: True. Litwa jest zajebista mało ludzi na drogach relaks na bani kręcimy felgami. Kłajpeda trochę taki Gdańsk, ale w sezonie praktycznie pusto. Na pewno jeszcze wrócę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@swistak33: Mi się bardzo podobały Troki. W Kłajpedzie nie byłem. Kowno jest za małe, żeby coś bardzo ciekawego zobaczyć. Odwiedziłem tam stare miasto i lokalną kawiarnię tylko przy okazji, bo stamtąd miałem lot powrotny.
  • Odpowiedz