Wpis z mikrobloga

@euklides: Selle SMP, nie zrozumiesz ani ustawienia, ani tego, że jak się siedzi. Za to docenisz, że po takim dystansie, nie czujesz że siedziałeś ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Banicjusz: jak dobrze ustawisz, to nie boli. Ja mam na przykład 2cm podkładki, dzięki czemu aż tak mocno nie leżę. Ale lemondka to jeszcze szerokość rozstawienia, kąt pochylenia, odległość padów i chwytów. Nie łatwo ustawić to ustrojstwo, ja mam chyba w miarę ogarnięte.
  • Odpowiedz
@michnic Wiem że nie łatwo ustawić to cholerstwo, ze swoją się bawiłem na wszystkie sposoby i się nie udało, więc w tamtym sezonie już zrezygnowałem. W tym planuje na nowo do tego podejść i zacznę od wymiany mostka na krótszy, może to coś da.
  • Odpowiedz
@michnic: śmiecham, że ty przejechałeś 500km mając ze sobą jedną małą torbę, a mnóstwo osób tutaj mocuje 20 toreb do roweru gdy idą pojeźdić godzinę i jeszcze się dziwią, że inni się z nich śmieją xD

ładny dystans, ładny czas
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@michnic: spojrzałem na dystans i mimowolnie wyrwało się z moich płuc: JA #!$%@?Ę
Nie wiem jak ludzie to robicie. Ja nie jeżdżę rzadko, co drugi dzień 30-50 km, ale jakieś 120 zrobię maks dwa razy w roku i później liżę rany przez kolejny tydzień
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@michnic: Osobiście jest mi trudno uwierzyć, że jest możliwe przejechanie takiego dystansu rowerem w dzień... Autem trwałoby to myślę ok. 7 godzin...
Szacunek!
  • Odpowiedz