Wpis z mikrobloga

@Przemow: ja #!$%@?, szkoda by mi było 3 dni życia by pójść na takie gówno za darmo, a gość próbuje znaleźć frajerów do rozkładania scenerii i proponuje im za to 3 dni wyjęte z życiorysu.
Swoją drogą, ludzie naprawdę nie maja co robić z czasem i pieniędzmi by chodzić na takie ewenty czy są po prostu tacy głupi?
  • Odpowiedz
"działamy" jak pięknie zakonczył odezwę czasownikiem aktywnym, może kogoś tym zmanipuluje, że to odmieni jego życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@mookie: Jak Ci szkoda 3 dni na wyklad to możesz skorzystać z poprzedniej propozycji i rozkładać scenerię zupełnie za darmo w ramach wolontariatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A odpowiadając na Twoje pytanie - ludzie są po prostu głupi.
  • Odpowiedz
@Przemow: tak w ogóle to nie chce nic mówić, ale są na wykopie ludzie, ktorym Midel imponuje i jest dla nich autorytetem i wzorem doskonałości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak @Kiedysbedeczerwonka jesteś przykładem. Dokładnie pamiętam jak przywoływałeś Midela jako autorytet i byłeś pod ogromnym wrażeniem tego ile ma tych kawalerek ( ͡° ͜ʖ ͡°) To sobie popatrz na swojego idola i autorytet -
  • Odpowiedz
  • 1
@Adiog: To byś się zdziwił xD tam przy bilecie za 4500 zł nie ma darmowej szamy, jest dopiero przy najdroższym za 12.000 zł, ale muszę Cie zmartwić - wszystkie bilety wyprzedane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@geronimo80:
A po co mi w kancelarii prawnej ktoś, kto dostaje grosze, wszystko mu będę musiała od zera tłumaczyć a jak się czegoś nauczy - to pójdzie gdzieś gdzie mu zapłacą i się wszystko od nowa zacznie? Bez sensu. Nad taką osobą co robi za grosze musi non stop stać ktoś z doświadczeniem i ją wdrażać więc to się w żaden sposób nie opłaca.
  • Odpowiedz