Wpis z mikrobloga

  • 690
W wieku 21 lat będę musiała pochować mamę, sama miała dopiero 43 lata, mogła jeszcze drugie tyle pożyć. 2 lata temu facet, który był dla mnie jak ojciec sie powiesil, teraz mama zmarla, zostalam sama. #rodzina #zalesie #smierc
  • 74
  • Odpowiedz
@livii Ja 2 miesiące temu straciłem osobę, z którą mieszkałem od urodzenia, umierał na moich oczach, ale mimo tego nie wyobrażam sobie tego jak Ty możesz się czuć. Najważniejsze to nie pogrążać się w tej stracie. Mnie ona pobudziła do działania i czuję, że starając się zmienić siebie na lepsze oddaję tej osobie szacunek. Wyrazy współczucia
  • Odpowiedz
@livii: Wiem, że jest #!$%@?, świat się zawalił, wiem też, że nie ma słów które mogłyby Cię pocieszyć, moja Mama zmarła jak miałem 19 lat, czas uleczy rany jeśli masz dobre podejście, ale nie bój się iść do specjalisty jeśli sobie nie radzisz. Jedyne co mogę poradzić, to pamiętaj że wszystko będzie dobrze i nie obwiniaj się, że coś mogłaś zrobić, zrobić inaczej albo powiedzieć to jest najgorsze co możesz robić
  • Odpowiedz
@livii: wiec moze jednak nie do konca sama?
I tak, wiem ze to nic w stracie mamy nie zmienia, ale wciaz masz jeszcze kogos. Pisze o tym nie bez powodu - tez stracilem mame w tym wieku i wiem jakie to #!$%@? beznadziejne i tym bardziej jak sie czujesz nie majac w tym wieku rodzicow. Powiem Ci tylko, ze przejdziesz przez to (gdybys miala z tym problem to jak Massiv sugerowal
  • Odpowiedz
@livii: mi mama zmarła jak miałem 18lat i zostałem sam,mimo że minęło od tego momentu już 12 lat to co jakiś czas to wszystko wraca.jesli masz ochotę pogadać to wal śmiało na priv.
  • Odpowiedz