Wpis z mikrobloga

  • 690
W wieku 21 lat będę musiała pochować mamę, sama miała dopiero 43 lata, mogła jeszcze drugie tyle pożyć. 2 lata temu facet, który był dla mnie jak ojciec sie powiesil, teraz mama zmarla, zostalam sama. #rodzina #zalesie #smierc
  • 74
  • Odpowiedz
@ProResHq ja nie pisałem ogólnie o facetach, że zostaliby sami, tylko o mnie. I co wiesz o mnie skroo piszesz ze tak by nie było? Hurr durr, robisz to samo co ja, czyi oceniasz a nie wiesz
  • Odpowiedz
@livii: głupio zacznę, ale to tego typu portal: jeśli to prawda, to bardzo Ci współczuję, Mała. Ja swoją Mamę musiałam pożegnać niecały rok temu, niecałe 10 lat starszą od Twojej, wiem jaki to ból, poczucie straty, niesprawiedliwości, kiedy los odbiera Ci kochaną osobę. Może najważniejszą. I to w tak młodym wieku.

Ale bądź silna, ludzie żyją w nas, wiem jaki to ból nie móc zadzwonić, zapytać o radę czy porozmawiać od
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@RozowaWkolorachTeczy wpisali w karcie zgonu że wodogłowie, ale sami nie wiedzą czemu je miała i ogólnie co się z nią działo przez te ostatnie dni, miała być sekcja zwłok ale nie będzie bo chcemy ją szybko pochować
  • Odpowiedz
@livii: trzymaj się, z czasem ten ból słabnie. W zeszłym roku pochowałam tatę w lutym, a w sierpniu mamę, też w sumie młodo 52 lata miała, nie będę ukrywać było przewalone, nadal bywa... bo to wraca. Jutro idę na pogrzeb teścia i tak leci to życie. Jeszcze będzie dobrze, wróci uśmiech :) życzę Ci dużo siły! a i pozwól sobie przeżyć żałobę, płacz, bądź smutna, wściekła, bezradna. Nie tłamś tego w
  • Odpowiedz