Wpis z mikrobloga

@Anthrax91: Ale mam flashback z przeszłości. Pamiętam jak kiedyś trollowałem metali i osoby słuchające rocka pisząc, że Limp Bizkit to prawdziwy metal/rock a później oni mnie wyzywali pisząc, że metal/rock to jedyny słuszny gatunek muzyki i życzyli mi śmierci. Chociaż nie to drugie to chyba były bardziej fanki Justina Biebera, One Direction oraz Dawida Kwiatkowskiego XD
@Anthrax91: Tak jest i nie jest z osobami słuchającymi ''każdej'' muzyki jednocześnie. Oczywiście, że tak znajdą się takie osoby które słuchają ''każdej'' muzyki. Ale są również takie osoby które słuchają każdej muzyki jak ja bo kiedyś słuchały jednego gatunku (rapu) i po jakimś czasie im się to znudziło zaczęły mieć jakby odkrywać świat i mieć dużo bardziej otwartą głowę. Paradoksalnie nawet w tym znienawidzonym przez niektórych radiu leci bardzo dużo spoko
@AdamKadmon: 1. Fajne, jakbym miał określony mood to nawet bym sobie odpalił
2. Za jazzem tez tak naprawdę nie przepadam ale jestem w stanie słuchać i czasami nawet siądzie
3. Kpop jest całkiem spoko chociaż wole z damskim wokalem typu blackpink
4. Tez kwestia odpowiedniej atmosfery, jakbym wystarczajaco dużo wypił i się tekstu nauczył to byłbym w stanie pośpiewać
5. No dobra raczej bym nie słuchał, chyba ze w jakiejś grze
@AdamKadmon: 11. Ciekawy przypadek bo byłem w gimnazjum kiedy justin bieber to zaśpiewał i naturalnie mam kulturowa niechęć do tej piosenki. O dziwo, słuchając teraz jest ok. Chociaż bieber zrobił progres i raczej wole jego nowsze utwory
12. Gdyby nie darcie mordy to nawet by mi sie spodobało. Nie rozumiem czemu do takiego cięższego brzmienia nie robi sie normalnego wokalu albo nawet zupełnie cukierkowego anime jak bring me the horizon i