Wpis z mikrobloga

Z takich głupich rzeczy które kiedyś zrobiłem to kupiłem 55kg soli do zmywarki bo od 40 PLN był smart za darmo.
Do tego sprzedawca wysłał mi to każde w osobnej paczce, wysyłka była dorsza niż produkt.

Ogólnie przez prawie rok zużyłem lekko 7kg tej soli j reszta zawala mi piwnice.

Ale w sumie dobrze na tym wyszedłem bo teraz 5kg na Allegro kosztuje 14.99. Wzrost 300% lepiej niż na #gielda czy #kryptowaluty ( ͡° ͜ʖ ͡°

##!$%@? #sol #zmywarka #agd
Pobierz
źródło: comment_1649605401yK5NTrH6b55n0U5EnmDjMv.jpg
  • 56
@WujekRada mój niebieski postanowił kupić przyprawy na allegro w workach od 200g do 1kg i nie miało to związku ze smartem. Minęło już z rok czasu, a nie zuzylismy jeszcze żadnej z paczek do końca. Wyobrażasz sobie jak wyglądał wór 1kg majeranku? Jak wór na śmieci taki 20 litrowy (°°
Pobierz
źródło: comment_16496259459UJPxd8bBl7AkXeYmLRzl2.jpg
Do tego sprzedawca wysłał mi to każde w osobnej paczce, wysyłka była dorsza niż produkt.


@WujekRada: Ej, tak samo zrobilem z sola do uzdatniacza wody. No ale tego wiecej schodz
@plu2: no ale dodaj do tego że to chemia, dodatkowo wpływa na włókna przez co może są miększe itd ale też mniej trwałe i szybciej się prują. Więc akurat logiki bym tutaj nie brał pod uwagę bo znajdzie się tyle samo argumentów za i przeciw. Trzeba by mieć badania lub mocno realną wiedzę jak działają takie środki na materiały. Ze swojego doświadczenia wolę nie używać, wszystko wytrzymuje znacznie dłużej.
@Loloman ok, Twój wybór. Też nie dysponuje fachową wiedzą na ten temat, dlatego nie będę się wymądrzał. Po prostu nie lubię prania bez plynu, zwłaszcza jeansów, wydają się wtedy sztywne i szorstkie, a to sprawia wrażenie większej podatności na przetarcia..No ale może to tylko wrażenie... Ale nie zapominaj, że proszek czy płyn, którego używasz do prania to też chemia ¯_(ツ)_/¯
@plu2: jasne, zapewne brak prania byłby najbezpieczniejszy lub pranie w samej wodzie... No ale nie można przesadzić :) czyste ciuchy to fajne ciuchy. No faktycznie taki płyn powoduje że trochę takie jeansy są miększe przy pierwszym wkładaniu, no ale to tyle :p
mój niebieski postanowił kupić przyprawy na allegro w workach od 200g do 1kg i nie miało to związku ze smartem. Minęło już z rok czasu, a nie zuzylismy jeszcze żadnej z paczek do końca. Wyobrażasz sobie jak wyglądał wór 1kg majeranku? Jak wór na śmieci taki 20 litrowy (°°


@typiara_z_wykopa: cóż, zrobiłem tak samo, nie przewidziałem przeprowadzki, gdzie wcześniej gotowaliśmy z