Wpis z mikrobloga

Z takich głupich rzeczy które kiedyś zrobiłem to kupiłem 55kg soli do zmywarki bo od 40 PLN był smart za darmo.
Do tego sprzedawca wysłał mi to każde w osobnej paczce, wysyłka była dorsza niż produkt.

Ogólnie przez prawie rok zużyłem lekko 7kg tej soli j reszta zawala mi piwnice.

Ale w sumie dobrze na tym wyszedłem bo teraz 5kg na Allegro kosztuje 14.99. Wzrost 300% lepiej niż na #gielda czy #kryptowaluty ( ͡° ͜ʖ ͡°

##!$%@? #sol #zmywarka #agd
WujekRada - Z takich głupich rzeczy które kiedyś zrobiłem to kupiłem 55kg soli do zmy...

źródło: comment_1649605401yK5NTrH6b55n0U5EnmDjMv.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@WujekRada:

bądź mną
wyprowadź się od starych
właściciel mieszkania wstawia ci zmywarkę
kup kostki do zmywarki
umyj naczynia
zostają na nich zacieki
dowiedz się, że musisz kupić też sól do zmywarki, żeby nie było tych śladów
w sklepie tylko opakowania po 9000 kilo za 9000 złotych
nie potrzebujesz aż tyle i nie chcesz wydawać hajsu
pojedź do rodziców na obiad
odsyp sobie od nich trochę soli do torebki, bo oni też
  • Odpowiedz
@WujekRada: Spoko, mój niebieski kupił pół roku temu 8x2l płynu Cocolino na Allegro, też żeby się załapać na smarta. Do tej pory zużyliśmy ledwie jedną, mamy zapas na najbliższe kilka lat xD
  • Odpowiedz
@picasssss1: bo cocolinu to tylko płyn do płukania? Praktycznie nie jest potrzebny. Ba, nie licząc zapachu to nawet lepiej go nie używać bo szybciej ciuchy jak dla mnie zużywają się
  • Odpowiedz
@picasssss1: no u mnie nie działa to bo oslabia te tkaniny i zwyczajnie wszystko się powoli rozrywa. Kiedyś nie korzystałem i zero uszkodzeń wlaśnie. Ciuchy wiecznie sprawne i jak nowe. Więc ja tam unikam jak się da, w szczególności zmiękczaczy tkanin, jak już to coś co nadaje zapachu, choć mnie tam nie jest potrzebny... :) Ogólnie powiedziałbym że 8ch używanie skraca życie ciuchów o połowę. Zamiast 2 lat to rok itd.
  • Odpowiedz