Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podsumowując jako przegryw - jestem przeszczęśliwy. Mimo tego, iż w wieku 30 lat nigdy nie miałem dziewczyny mam:
- 2 mieszkania pod wynajem
- nowy samochód + niedługo kupuję samochód do dłuższych tras na wycieczki
- dostanę niedługo w spadku 2 nieruchomości
- wyższe wykształcenie i praca zdalna za 1,5 średniej krajowej w malutkiej miejscowości
Oczywiście byłem odrzucany przez dziewczyny. A z kim teraz w związkach są dziewczyny? Otóż są to osoby bez matury i żyjące z własnych mikro-biznesów oraz pracy za minimalną. O ile i taką mają. Albo i nawet faceci ich kopnęli gdy z wpadki powstało im dziecko przez co są samotnymi matkami. Może dosłownie paru jest coś wartych.
A ja? Wartościowy facet? A skąd! O mnie nie myślała jakakolwiek dziewczyna. Byłem u dziewczyn obiektem drwin, wówczas gdy one się mądrzyły swoim facetem. Albo, byłem ich tymczasowym przyjacielem. Ale jak wyznawałem co czuję? "Nawet o tym nie myśl". "Ty i dziewczyna?" "Ty się nie nadajesz do związku?" "Że niby ty mnie kochasz?" "Zostaniemy przyjaciółmi?" i tak dalej i tak dalej.
Mimo, że nie mam nadwagi, wzrost powyżej 180cm oraz spoko wygląd. Ale jak widać - można mieć większe wymagania.
Nie przeszkadza mi ani trochę, że mieszkam z rodzicami. Dom jest bardzo duży. Mogę spokojnie żyć z mieszkań pod wynajem w razie utraty pracy. Nawet nie wiecie jakie to przyjemne uczucie śmiać się z dziewczyn które dały mi kosza a teraz mówią, że im obojgu ciężko jest odłożyć w ciągu miesiąca 3000zł. Wówczas gdy ja bez mniejszego problemu odkładam znacznie więcej nawet przy przychylnym trybie życia. Sama pensja mi się odkłada na czysto a żyję z tego co wynajmuję ;-)
Więc przegrywy absolutnie niczym się nie martwcie! Na Was również przyjdzie czas! Mojego czasu nie było gdy podczas studiów miałem 18-25 lat ale potem gdy się miało 26-30 czas był mój i teraz zbieram jego plony. Miłego dnia przegrani! Teraz mogę pisać jako wygryw i mam nadzieję, że nadejdzie Wasz czas kiedy to Wy będziecie takimi wygrywami, że teraz to Wy będziecie odrzucać różowe i się z nich śmiać! Skoro wcześniej to ja byłem nic nie warty a teraz już tak? To sobie kupcie za faceta minimalną oraz za swoją pensję chociaż auto, bo mieszkanie to pewnie na 30 lat kredytu o ile go dostaniecie xD

#przegryw #wygryw #zwiazki #seks #samotnosc #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #oswiadczenie #zalesie #po30

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6250030912e12f55c9e7e575
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 93
WolnaUkochana: @paczek: nie mam tu konta
@przegryw_wykopu: tak - ale ewoluowałem na wygrywa
@Stokrotka10: koleżanka rozumiem z tych która poleciała na patusa zamiast kogoś wartościowego z którego można było się pośmiać z koleżankami?
@whaith: z pierwszym trochę szczęścia, z drugim multum oszczędzania bro ^^
@mic8677: a z jakiego powodu?
@cynamonowazaslona: hehe pokazałaś mój wpis koleżaneczkom które kazały Tobie ten napisać ten komentarz aby się ze