Wpis z mikrobloga

@Kermii: elektrolity, ja mam taki sposób ze sobie robię litr napoju z elektrolitami + sok z połówki cytryny + łyżeczka cukru i szczypta soli. Od tego czasu nie miałem ani razu potężnego kaca, conajwyzej świeżo po wstaniu czułem się zezłomowany ale po porannej toalecie wszystko mijało
@Kermii: Ja używam Litoralu albo multiwitaminy z Żabki
Ta multiwitamina chyba lepsza bo jak zapomnę wypić i mam rano kaca to leb przestaje boleć po kilku minutach, w przypadku Litorsalu to trwało nawet godzine
@Kermii: przed spaniem? Elektrolity, bo wyplukujesz i przez to też na drugi dzień czujesz się chory, słaby i jest Ci niedobrze. Som pomidorowy też jest zajebisty (może Ci nie smakować, ja uwielbiam), ciepła woda z dużą łyżka miodu i plastrem cytryny. Na drugi dzień to mam standardowy zestaw: wyżej wymienione + coś lekkiego do jedzenia a raczej picia jak bulion. Takim zestawem to nawet potężny kac trzymający dwa dni był znośny.
@Kermii: Ogólnie jestem osobą która raczej nie miewa kaca ale ostatnio trochę więcej popiłem i spróbowałem sposobu z wypiciem wody przed snem, no i powiem wszystkim tu zgromadzonym że na mnie to nie działa, miałem kaca stulecia XD