Wpis z mikrobloga

Zna ktoś może jakąś stronę, na której można sprawdzić historie pojazdu który był użytkowany przez większość czasu w Niemczech. Kupiłem E klase w212 2.2 CDI po taxi, przemalowana na czarno z budynia. Auto 2 lata w PL,
przebieg 440 K, silnik chodzi jak zegarek, fotele wnętrze nie zajechane. Ciekawi mnie czy faktycznie ma ten przebieg czy skręcony od razu po sprowadzeniu i czy jakieś przygody były grubsze xd

#vin #mercedes #handlarze #samochody #niemcy
Pobierz
źródło: comment_1649108997676eXfXVmkrercdIgErSXZ.jpg
  • 21
zdaje se sprawe z tego ale można sie łudzić że turasy nie skrecili w komisie jak sprzedawali xd


@Sikora997: najlepsze jest to, że turasy wysyłają auta do naprawy w polskich warsztatach, które wracają do niemieckiego komisu, aby Polak mógł go kupić drogo i niby z Niemiec. Widziałem to nie raz.
@Sikora997: Żartowałem i nie miałem zamiaru straszyć jak reszta( ͡° ͜ʖ ͡°) nikt nie wie jaki ma przebieg to auto więc trudno się wypowiedzieć. Jak na taksówkę mały, ale kto wie. Używane silniki masz na aalegro po 13/15 tys. więc do najtańszych nie należą. Istnieje możliwość, że bez problemów przejedziesz kolejne 200 tys.
Oby było wszystko ok