Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megasuper: nie oglądam polskich filmów

@frutson: freethinker.jpg

Akurat kina nie mamy co się wstydzić, jest dużo gniotów, ale w żadnym kraju nie powstają wyłącznie arcydzieła.
  • Odpowiedz
@Megasuper: nie tylko. Niedawno oglądałem Harrego Pottera od początku i pierwsze 4 części były spoko, a pozostałe musiałem pogłaśniać przy rozmowach i ściszać o połowę przy akcji...
  • Odpowiedz
@Megasuper: no ba. Pogłaśniasz, bo nie słychać co gadają. Za chwilę znowu pogłaśniasz. A potem ktoś przekręca klucz w zamku i huk jest taki, że wylatują ci szyby z okien xD
  • Odpowiedz
@throwaway2137: ja bym nie wrzucał wszystkich do jednego worka, pewnie po części masz rację bo kolesiostwo jest niestety wszędzie, ale akurat osoba, z którą pracowałem starała się jak mogła, ale była olewana przez resztę ekipy i trudno było później cokolwiek zrobić z tym dźwiękiem.
po za tym zdarzają się też polskie filmy gdzie ten dźwięk jest dobrze zrobiony, fakt, że jest ich mało i giną w morzu gówna i bez napisów
  • Odpowiedz
@Megasuper: Oglądanie współczesnych polskich filmów to żenada. A co do dźwięku to było już wiele razy wałkowane. Januszerka i cięcie kosztów na dźwięku. Wg współczesnych polskich filmowców liczy się tylko obraz i jak największa ilość celebrytów w filmach. Dźwięk jest dla nich tylko nic nie znaczącym dodatkiem, ni chyba ze chodzi o jakaś pioseneczke od celebrytki to wtedy już tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz