Wpis z mikrobloga

Jakie macie objawy nerwicowe jak jesteście wśród ludzi? U mnie występują takie:
- silne trzęsienie się całego ciała ustępujące po kilkunastu minutach, szczególnie nasilone jak jest zimno w danym miejscu
- mimowolne ruchy brwi
- ślinotok i potrzeba ciągłego przełykania śliny
- dziwne uczucie podobne do podniecenia seksualnego ale bez wzwodu, erekcji itd. szczególnie nasilone jak dużo ludzi na mnie patrzy
- absolutny brak wzwodów w miejscach publicznych nawet gdy siedzę przy atrakcyjnych julkach z klasy (to akurat zaleta bo nie czułbym się komfortowo jakby mi stał)
- jak zacznę kaszleć to już nie mogę przestać
- katar, najczęściej występujący około godz. 8:00-9:00 rano i potem przechodzi, jeżeli jestem w domu to nie występuje
- problemy z wymową, jąkanie się, chrypka, niekiedy nawet brzmię jakbym nie miał mutacji
- obniżona sprawność manualna - jak idę np. przez klasę pełną ludzi to prawie się zataczam z nerwów, a ostatnio byłem przy tablicy to bazgroliłem jak kura pazurem i jeszcze kreda mi się w rękach złamała
- wrażenie że wszyscy cały czas na mnie patrzą
#przegryw #nerwica
  • 5
@diagnoza-przegryw: nwm czy to nerwica ale caly czas chodze zmeczony zyciem i sie zmuszam do robienia czegos, tak samo jak ty super sie stresuje przy tablicy i czasem losowo pojawia mi sie chec ucieczki z jakiejs sytuacji mimo ze wiem ze nie moge uciec…