Wpis z mikrobloga

@Kantar: Przygarnąłem do mieszkania po babce za free, które w ostatnim roku było dla mnie ważnym źródłem dochodu (wynajem) w realiach kryzysu i polskiego ładu - dwie Ukrainki z 3 dzieci. Mój interes dogorywa, #!$%@? głównie pasztet, a tu wbijają pańcie outfity po 10k pełny ekosystem Apple u każdego członka rodziny. No trochę mnie zapiekło przyznaje, bo prędzej one mogłyby mnie przygarnąć a nie ja je. No ale już poleciały z
@LMLOGID: pierwsi uciekali Ci których było na to stać.. później Ci którym się udało skorzystać z pomocy, na końcu zostali Ci którzy nie mogli uciec.

Stąd widzimy fajne fury na ukraińskich numerach, ale nie zapominajcie o tym że to wszystko co im zostało! zostawili całe firmy, domy, sprzęt. Pamiętajcie że tam każdy coś stracił, u nas również są ludzie którzy jeżdżą fajnymi furami i również są tacy którzy nie mają żadnego
@LMLOGID @Kantar moja matka rozwozi charytatywnie Ukraińców w Warszawie (na lotnisko, do hotelu, noclegowni itp - wczoraj na Modlin), a jej koleżanka przyjęła matkę z dzieckiem.

Matka z dzieckiem pierwszy raz zmywarkę na oczy widziała i pytała się po co to jest, teraz przewoziła babeczkę z dzieckiem to pracowała w fabryce ziemniaków na sortowaniu, a wcześniej przewoziła starsza babeczkę z hotelu na lotnisko to dała jej 20$ napiwku i jedzie do syna